Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44440000-6»

  • ID: UA-2026-09-04-010468-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підшипники до транспортних засобів: Skoda Octavia Classic, Volkswagen CADDY

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 15:10

    Прийом пропозицій
    4 вер. 15:10 – 20 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    2 525,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-006194-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-788_44440000-6 ‒ Вальниці (Підшипники)

    Ім'я:
    Анжела ВИШНЯКОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675720727 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 12:28

    Прийом пропозицій
    4 вер. 12:28 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    86 930,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-002790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44440000-6 Вальниці (Підшипники)

    Ім'я:
    Наталія Маєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380998955950 ЄДРПОУ:
    03328468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 10:34

    Прийом пропозицій
    4 вер. 10:34 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 371 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-000316-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    44440000-6 Вальниці (Підшипники)

    Ім'я:
    Наталія Маєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380998955950 ЄДРПОУ:
    03328468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 08:38

    Прийом пропозицій
    4 вер. 08:38 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 371 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    15 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-001418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підшипники для автомобілів

    Ім'я:
    Бондаренко Микола Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960931383 ЄДРПОУ:
    34869316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 09:51

    Прийом пропозицій
    3 вер. 09:51 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 167,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підшипники (вальниці)

    Ім'я:
    Скряга Андрій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380999302593 ЄДРПОУ:
    40123454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:18

    Прийом пропозицій
    1 вер. 18:18 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    273 952,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 44440000-6 «Вальниці»

    Ім'я:
    Ірина Вербицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487882089 ЄДРПОУ:
    32642110
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:48 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    436 487,84 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011603-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 44440000-6 Вальниці (Підшипники для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Кизенко Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979702137 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:37 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    389 911,41 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 17 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    (ПК-26Т_0359_ВО) Підшипник роликовий конічний

    Ім'я:
    Ковалішина Світлана Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443097353 ЄДРПОУ:
    41022900
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:13

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:13 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    4 159 788,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 2 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002787-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підшипники різні

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:18

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:18 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    165 793,75 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012792-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Підшипники (буксові) / Bearings (axle)

    Ім'я:
    Латиш Сергій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 ЄДРПОУ:
    00480247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 19:41

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 328 550,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 8 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-010641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підшипник кульовий d-30 SKF 62503-2RSH

    Ім'я:
    Приходько Катерина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975079109 ЄДРПОУ:
    42065615
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    242,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-008656-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 44440000-6 - Вальниці (підшипник 180109 KINEX, підшипник 180305 KINEX, підшипник 180209 KINEX, підшипник 180210 KINEX)

    Ім'я:
    Неля Авраменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535820391 ЄДРПОУ:
    32021311
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 425,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-008429-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підшипник маточини (Код ДК 021:2105-44440000-6)

    Ім'я:
    Бобров Костянтин Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544974049 ЄДРПОУ:
    42360261
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    720,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-007939-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підшипник 209(закритий) СХ Підшипник 210(закритий)СХ

    Ім'я:
    Олександр Лаврищев
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937649109 ЄДРПОУ:
    45604074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-007933-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підшипник редуктора FS

    Ім'я:
    Білоцерківець Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664544161 ЄДРПОУ:
    05537452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006640-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підшипники за кодом ДК 021:2015 «44440000-6 Вальниці»

    Ім'я:
    Антоні Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955976290 ЄДРПОУ:
    21156189
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 742,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006098-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підшипник ES 206 SRS (в-во Snr), Підшипник EX 205 G2 (в-во Snr), Підшипник 6206 DDUCM кульовий 30*62*16 (в-во NSK Японія)

    Ім'я:
    Ірина Клименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993622988 Веб сайт:
    http://btu.kharkov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44234755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 725,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Маточина задня 3104100XG08XA, підшипник маточини передньої 3103200-G08

    Ім'я:
    Чигринець Олена Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682678121 ЄДРПОУ:
    41289754
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 462,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-003432-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підшипник

    Ім'я:
    Лідія Перун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987721604 Веб сайт:
    http://www.water.km.ua/
    ЄДРПОУ:
    03356128
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    958,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro