Інтракорпоральний пневматичний літотриптор (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 47096 – Пневматична система для літотрипсії)

Інтракорпоральний пневматичний літотриптор (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 47096 – Пневматична система для літотрипсії) - 1 комплект. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

220 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 11 серп. 2020 12:57

до 27 серп. 2020 00:00

Аукціон

з 27 серп. 2020 14:23

до 27 серп. 2020 14:44

Кваліфікація

з 27 серп. 2020 14:44

до 31 серп. 2020 11:16

Пропозиції розглянуто

з 31 серп. 2020 11:16

до 17 вер. 2020 14:56

Подання пропозицій:
11 серп. 2020 12:57 – 27 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
27 серп. 2020 14:23 – 27 серп. 2020 14:44
Період уточнень:
11 серп. 2020 12:57 – 17 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 серп. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
11 серп. 2020 12:57 – 23 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 серп. 2020 12:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02005310
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20800, Черкаська область, Камянка, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 90
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Соболенко Тетяна Юріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380473261744
E-mail:
Факс:
+380473261744

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Інтракорпоральний пневматичний літотриптор (Національний класифікатор НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 47096 – Пневматична система для літотрипсії)

Код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Код GMDN: 47096 Пневматична система для літотрипсії

Кількість:

1 комплекти

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 20800, Черкаська область, Кам'янський район, місто Кам'янка, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 90

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 11 серп. 2020 12:58
Електронний підпис 11 серп. 2020 12:59
Не вказано 27 серп. 2020 14:44
Не вказано 27 серп. 2020 14:44
Проєкт договору 11 серп. 2020 12:58
Документи закупівлі 11 серп. 2020 12:58

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунок за поставлений Товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів після його фактичного отримання Покупцем на підставі оформлених належним чином документів: видаткової накладної, акту приймання-передачі, рахунку.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
220 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 100,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Компанець Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: +380 93 119 69 55 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40571542

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 вер. 2020 16:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Підтвердження відповідності 26 серп. 2020 17:14
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:14
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Технічні специфікації 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Електронний підпис 26 серп. 2020 17:15
Електронний підпис 26 серп. 2020 17:15
Електронний підпис 26 серп. 2020 17:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 серп. 2020 17:14

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 31 серп. 2020 11:15
Витяг з реєстру 27 серп. 2020 14:48
Довідка 31 серп. 2020 11:16
Електронний підпис 31 серп. 2020 11:16
Довідка 31 серп. 2020 15:20

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 вер. 2020 14:55
Не вказано 17 вер. 2020 14:51

Пропозиція

218 999,04 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Лисюк Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: 380937025730 ЄДРПОУ:
43040146

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 серп. 2020 13:13
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 13:13
Технічні специфікації 19 серп. 2020 13:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 13:13
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 13:13
Електронний підпис 19 серп. 2020 13:13

Пропозиція

219 778,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КАМ"ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

За кодом CPV за ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Пристрій неонатальний для обігріву, НК 024:2023 17433 – Пристрій для обігрівання немовляти/новонародженого; Код НК 031:2024 Z12080407 ІНФРАЧЕРВОНІ ОБІГРІВАЧІ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ)
За кодом CPV за ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Пристрій неонатальний для обігріву, НК 024:2023 17433 – Пристрій для обігрівання немовляти/новонародженого; Код НК 031:2024 Z12080407 ІНФРА...
Ім'я:
Васильєва Інна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380669896563 ЄДРПОУ:
05493846
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

214 953,27 грн без ПДВ

Дивитись
Лампа фототерапії, код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (НК 024-2023:35239 Опромінювач верхнього розташування для фототерапії новонароджених)
Лампа фототерапії, код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (НК 024-2023:35239 Опромінювач верхнього розташування для фототерапії новонароджених)
Ім'я:
Марина Гречаник
E-mail: [email protected] Телефон: +380532688624 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999684
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

332 900,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Мазур
E-mail: [email protected] Телефон: +380989417892 ЄДРПОУ:
04949056

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

186 915,89 грн без ПДВ

Дивитись