Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (автомобіль підвищеної прохідності)

Додаткова інформація надана в Оголошенні про проведення відкритих торгів

Очікувана вартість

1 077 446,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 10 серп. 2020 16:29

до 26 серп. 2020 18:00

Аукціон

з 27 серп. 2020 11:25

до 27 серп. 2020 11:46

Кваліфікація

з 27 серп. 2020 11:46

до 31 серп. 2020 16:03

Пропозиції розглянуто

з 31 серп. 2020 16:03

до 14 вер. 2020 12:05

Подання пропозицій:
10 серп. 2020 16:29 – 26 серп. 2020 18:00
Початок аукціону:
27 серп. 2020 11:25 – 27 серп. 2020 11:46
Період уточнень:
10 серп. 2020 16:29 – 16 серп. 2020 18:00
Відповіді на питання до:
26 серп. 2020 18:00
Оскарження умов тендера:
10 серп. 2020 16:29 – 22 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 серп. 2020 15:56

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20124342
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 44000, Волинська область, смт Шацьк, 50 років Перемоги 1б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Самусєв Володимир Олександрович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380335529001
E-mail:
Факс:
+380335529005

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (автомобіль підвищеної прохідності)

Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 найменувань

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 44000, Волинська область, смт. Шацьк, 50 років Перемоги 1б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 серп. 2020 15:45
Не вказано 10 серп. 2020 16:30
Не вказано 10 серп. 2020 16:30
Не вказано 27 серп. 2020 11:46
Не вказано 27 серп. 2020 11:46
Проєкт договору 10 серп. 2020 16:31
Проєкт договору 10 серп. 2020 16:31
Документи закупівлі 10 серп. 2020 16:30
Документи закупівлі 10 серп. 2020 16:30
Документи закупівлі 10 серп. 2020 16:30
Електронний підпис 10 серп. 2020 16:47
Електронний підпис 10 серп. 2020 16:47
Технічні специфікації 10 серп. 2020 16:30

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 077 446,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 387,23 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Рогова Вікторія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380445024747 Факс:
+380442287272
Веб сайт: ЄДРПОУ:
30374040

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 серп. 2020 15:01
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Технічні специфікації 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Електронний підпис 19 серп. 2020 15:01
Електронний підпис 19 серп. 2020 15:01
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Технічні специфікації 19 серп. 2020 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Технічні специфікації 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Технічні специфікації 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 14:52
Технічні специфікації 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Технічні специфікації 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 1 вер. 2020 16:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 серп. 2020 14:52
Підтвердження відповідності 19 серп. 2020 14:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 27 серп. 2020 11:48
Довідка 31 серп. 2020 16:04
Довідка 1 вер. 2020 12:03
Ліцензія 31 серп. 2020 15:53
Електронний підпис 31 серп. 2020 16:03

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 вер. 2020 12:05
Не вказано 14 вер. 2020 10:21

Пропозиція

928 485,00 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Кутова Катерина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0660586310 ЄДРПОУ:
40103559

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 серп. 2020 15:13

Пропозиція

947 916,00 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Шацька районна державна адміністрація

Вас може зацікавити

Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE CITY VERSO 1.5 D-4D, 6 М/Т, Combi, STD
Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE CITY VERSO 1.5 D-4D, 6 М/Т, Combi, STD
Ім'я:
Артем Каськов
E-mail: [email protected] Телефон: 380685777048 ЄДРПОУ:
45928368

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 156 774,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Пінська
E-mail: [email protected] Телефон: +380960322910 ЄДРПОУ:
07954406
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 161 036,33 грн з ПДВ

Дивитись
Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE VERSO 1.5 D, 6 М/Т, Combi
Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE VERSO 1.5 D, 6 М/Т, Combi
Ім'я:
Артем Каськов
E-mail: [email protected] Телефон: 380685777048 ЄДРПОУ:
45928368

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 143 627,00 грн з ПДВ

Дивитись