ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Лозна Хмільницького району Вінницької області» (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 45200000-9 – Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Очікувана вартість

1 237 756,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 серп. 2020 15:03

до 13 серп. 2020 18:00

Прийом пропозицій

з 13 серп. 2020 18:00

до 18 серп. 2020 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 18 серп. 2020 18:01

до 20 серп. 2020 17:24

Пропозиції розглянуто

з 20 серп. 2020 17:24

до 31 серп. 2020 17:19

Подання пропозицій:
13 серп. 2020 18:00 – 18 серп. 2020 18:00
Період уточнень:
7 серп. 2020 15:03 – 13 серп. 2020 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04331716
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 22045, Вінницька область, с.Лозна, Хмільницький район, вул.Б.Панасюка, 11
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Світлана Якушевська
Володіння мовою:
Телефон:
+380985531902
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Лозна Хмільницького району Вінницької області» (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 45200000-9 – Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)

Код ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 22045, Вінницька область, Вінницька обл., Хмільницький район, село Лозна, (відповідно до умов проектної документації та технічного завдання)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 серп. 2020 15:03
Електронний підпис 7 серп. 2020 15:07
Проєкт договору 7 серп. 2020 15:03
Документи закупівлі 7 серп. 2020 15:03
Документи закупівлі 7 серп. 2020 15:03
Документи закупівлі 7 серп. 2020 15:03
Технічні специфікації 7 серп. 2020 15:03

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Аванс.
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Замовник здійснює платежі за виконані роботи на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (ПФ № КБ-2в), інших актів та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ПФ № КБ-3) протягом п'яти робочих днів після надходження коштів з бюджету на реєстраційний рахунок Замовника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 237 756,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 377,56 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
6 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Хворостюк Віта Павлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975970362 ЄДРПОУ:
38635748

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 серп. 2020 15:46
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:43
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:43
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:43
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:43
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:41
Електронний підпис 18 серп. 2020 15:46
Не вказано 18 серп. 2020 15:42
Не вказано 18 серп. 2020 15:42

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 20 серп. 2020 17:10
Електронний підпис 20 серп. 2020 17:24

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 серп. 2020 17:18
Підписаний договір 31 серп. 2020 17:07

Пропозиція

974 003,24 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Лознянська сільська рада

Вас може зацікавити

Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт дорожнього покриття (частково) біля будинку № 2/12 по провулку Квартальному в сел. Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт дорожнього покриття (частково) біля будинку № 2/12 по провулку Квартальному в сел. Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізни...
Ім'я:
Червякова Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: 0577427478 ЄДРПОУ:
04396727

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 248 763,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією та встановленням допоміжних модулей заводського виготовлення в гімназії №15 за адресою: вул. Паланкова, 33, м. Новомосковськ Дніпропетровської області.» Коригування
«Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією та встановленням допоміжних модулей заводського виготовлення в гімназії №15 за адресою: вул. Паланкова, 33, м. Новомосковськ Дніпропетровської області.» Коригування
Ім'я:
Савран Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380971019396 ЄДРПОУ:
02142342

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 062 212,83 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)
Ім'я:
Стрілка Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380487342843 ЄДРПОУ:
44005631

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 686 389,17 грн без ПДВ

Дивитись