Аварійний ремонт плавзасобів

за кодом ДК 021:2015 50240000-9 — Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги Мова (мови) якою, якими повинні готуватись тендерні пропозиції:Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою та/або російською мовою. Документи, що надаються Учасниками у складі їх тендерних пропозицій, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Вірність перекладу цих документів засвідчується нотаріально. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначено в тендерній документації. Дата і час розкриття тендерних пропозицій: 15.09.2020 10.00. Математична формула приведеної ціни - не застосовується.

Emergency repair of watercraft

code DK 021: 2015 50240000-9 - Repair, maintenance of maritime transport and related equipment and related services Language (languages) in which the tender proposals should be prepared: All documents included in the tender proposal and prepared directly participant, must be written in Ukrainian and / or Russian. The documents submitted by the Bidders as part of their bids, presented in other languages, must be submitted together with their authentic translation into Ukrainian. The accuracy of the translation of these documents is notarized. The conditions for providing security for tender proposals are specified in the tender documentation. Date and time of opening of tender offers: 15.09.2020 10.00. The mathematical formula of the given price - is not applied.

Очікувана вартість

196 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 6 серп. 2020 16:08

до 15 вер. 2020 10:00

Прекваліфікація

з 15 вер. 2020 10:03

до 23 вер. 2020 00:00

Аукціон

з 23 вер. 2020 12:45

до 23 вер. 2020 13:06

Кваліфікація

з 23 вер. 2020 13:06

до 29 вер. 2020 14:34

Пропозиції розглянуто

з 29 вер. 2020 14:34

Подання пропозицій:
6 серп. 2020 16:08 – 15 вер. 2020 10:00
Початок аукціону:
23 вер. 2020 12:45 – 23 вер. 2020 13:06
Період уточнень:
6 серп. 2020 16:08 – 5 вер. 2020 10:00
Відповіді на питання до:
15 вер. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
6 серп. 2020 16:08 – 11 вер. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
6 серп. 2020 16:06

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Протокол №216

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 жовт. 2020 17:03
Електронний підпис 12 жовт. 2020 17:04

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728360
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 71112, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Зінчук Максим Миколайович (Zinchuk Maksim )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(06153) 62-3-34
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Сергій Величко (Sergey Velichko)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380676199559
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Аварійний ремонт плавзасобів

Emergency repair of watercraft

Код ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 серп. 2020 16:06
Не вказано 6 серп. 2020 16:05
Не вказано 6 серп. 2020 16:05
Не вказано 23 вер. 2020 13:06
Не вказано 23 вер. 2020 13:06

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за надані Послуги здійснюються Замовником протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати підписання Сторонами проміжних Актів здача – приймання наданих Послуг, (при 100% виконанні Послуги), на підставі отриманих Замовником оригіналів належним чином оформлених рахунків від Виконавця

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
196 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 960,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 17 вер. 2020 р.

Ім'я:
ТОВ СРЗ
E-mail: [email protected] Телефон: +380629530198 ЄДРПОУ:
32183383

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 08:15
7 жовт. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 10:34
Електронний підпис 8 вер. 2020 09:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 09:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 09:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 08:15
Електронний підпис 8 вер. 2020 09:11
Електронний підпис 8 вер. 2020 09:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 08:15

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 15 вер. 2020 10:03

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Сергій Мазур
E-mail: [email protected] Телефон: +380963128349 ЄДРПОУ:
31674712

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 вер. 2020 15:19
Електронний підпис 10 вер. 2020 15:19
Електронний підпис 10 вер. 2020 15:19
Електронний підпис 10 вер. 2020 15:19
Підтвердження відповідності 10 вер. 2020 16:14
Підтвердження відповідності 10 вер. 2020 15:08

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 15 вер. 2020 10:04

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВ СРЗ
E-mail: [email protected] Телефон: +380629530198 ЄДРПОУ:
32183383

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 жовт. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 08:15
7 жовт. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 жовт. 2020 10:34
Електронний підпис 8 вер. 2020 09:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 09:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 вер. 2020 09:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 08:15
Електронний підпис 8 вер. 2020 09:11
Електронний підпис 8 вер. 2020 09:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 жовт. 2020 08:15

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 30 вер. 2020 11:03
Не вказано 29 вер. 2020 14:33
Витяг з реєстру 23 вер. 2020 13:07
Довідка 29 вер. 2020 14:34
Електронний підпис 29 вер. 2020 14:33

Пропозиція

195 727,80 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Сергій Мазур
E-mail: [email protected] Телефон: +380963128349 ЄДРПОУ:
31674712

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 вер. 2020 15:19
Електронний підпис 10 вер. 2020 15:19
Електронний підпис 10 вер. 2020 15:19
Електронний підпис 10 вер. 2020 15:19
Електронний підпис 10 вер. 2020 15:19
Підтвердження відповідності 10 вер. 2020 16:14
Підтвердження відповідності 10 вер. 2020 15:08

Пропозиція

196 000,00 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Бердянська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Бердянського морського порту)

Вас може зацікавити

Ім'я:
Цицура Аліна Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
14321765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

113 510,00 грн з ПДВ

Дивитись