Капітальний ремонт вул. Пушкінської, 67,67/69, 69 А (внутрішньоквартальні дороги та тротуари) (код за ДК 021:2015 - 45233000-9 - Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції. Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою відповідно до умов тендерної документації

Очікувана вартість

2 083 504,80 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 лип. 2020 14:23

до 27 серп. 2020 10:00

Аукціон

з 28 серп. 2020 13:59

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 лип. 2020 14:23 – 27 серп. 2020 10:00
Початок аукціону:
28 серп. 2020 13:59
Період уточнень:
30 лип. 2020 14:23 – 17 серп. 2020 10:00
Відповіді на питання до:
27 серп. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
30 лип. 2020 14:23 – 23 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
30 лип. 2020 14:27

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Під час публікації оголошення про проведення відкритих торгів в поле «Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг» помилково було внесено: «61024, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Пушкінська, 67,67/69, 69» замість «61024, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Пушкінська, 67,67/69, 69 А». В зв’язку з тим, що Законом не передбачено внесення змін до оголошення про проведення відкритих торгів тендер відміняється на підставі пункту 2 частини 1 статті 32 Закону.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 серп. 2020 16:01
Електронний підпис 3 серп. 2020 16:01

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34861610
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61003, Харківська область, м.Харків, Майдан Конституції, 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Шевчун
Володіння мовою:
Телефон:
+380577252083
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт вул. Пушкінської, 67,67/69, 69 А (внутрішньоквартальні дороги та тротуари) (код за ДК 021:2015 - 45233000-9 - Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг)

Код ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61024, Харківська область, місто Харків, вул. Пушкінська, 67,67/69, 69

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 30 лип. 2020 14:23
Не вказано 30 лип. 2020 14:23
Документи закупівлі 30 лип. 2020 14:23
Проєкт договору 30 лип. 2020 14:23
Електронний підпис 30 лип. 2020 14:27
Не вказано 30 лип. 2020 14:23

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
90 ( календарні )
Опис:
Післяоплата протягом 90 (дев’яноста) днів на підставі актів виконаних робіт (№ КБ-2в, КБ-3), з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін, у разі якщо відповідні бюджетні кошти надійшли на рахунок Замовника

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 083 504,80 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 501,03 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради

Вас може зацікавити

відновлення асфальтобетонного покриття після ремонту мереж водопостачання та водовідведення в межах м. Кривий Ріг
відновлення асфальтобетонного покриття після ремонту мереж водопостачання та водовідведення в межах м. Кривий Ріг
Ім'я:
Оксана Глушакова
E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
03341316
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 135 996,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, ш...
Ім'я:
Вікторія Корх
E-mail: [email protected] Телефон: +380994747721 ЄДРПОУ:
04338486

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 918 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів (з врахуванням безбар’єрності) за адресою просп. Володимира Івасюка, 16-Д в Оболонському районі м. Києва (ДК 021:2015 (CPV) 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг)
Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів (з врахуванням безбар’єрності) за адресою просп. Володимира Івасюка, 16-Д в Оболонському районі м. Києва (ДК 021:2015 (CPV) 45233000-9 Будівництво, влаштування ...
Ім'я:
Оксана Захарченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380444267203 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37445395

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 166 024,17 грн без ПДВ

Дивитись