48820000-2 Сервери Сервери ІР телефонії для надання сервісів голосового зв’язку НЕК «Укренерго»

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – відповідно до п. 7 Розділу І тендерної документації. Назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: Сервери ІР телефонії для надання сервісів голосового зв’язку НЕК «Укренерго»; 48820000-2 - Сервери

48820000-2 Servers Servers for IP telephony for providing NPC Ukrenergo voice services

The language (s) in which tender proposals should be prepared in accordence with paragraph 7 Section 1 of The Tender documentation.

Очікувана вартість

7 400 000,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 лип. 2020 17:23

до 31 серп. 2020 12:00

Прекваліфікація

з 31 серп. 2020 12:00

до 27 вер. 2020 00:00

Аукціон

з 28 вер. 2020 12:53

до 28 вер. 2020 13:14

Кваліфікація

з 28 вер. 2020 13:14

до 28 вер. 2020 16:46

Пропозиції розглянуто

з 28 вер. 2020 16:46

до 16 жовт. 2020 11:40

Подання пропозицій:
29 лип. 2020 17:23 – 31 серп. 2020 12:00
Початок аукціону:
28 вер. 2020 12:53 – 28 вер. 2020 13:14
Період уточнень:
29 лип. 2020 17:23 – 21 серп. 2020 12:00
Відповіді на питання до:
31 серп. 2020 12:00
Оскарження умов тендера:
29 лип. 2020 17:23 – 27 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
29 лип. 2020 17:21

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00100227
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01032, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кучеєв Роман Миколайович (Kucheiev Roman Mykolayovych)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(044) 2491018
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

48820000-2 Сервери Сервери ІР телефонії для надання сервісів голосового зв’язку НЕК «Укренерго»

48820000-2 Servers Servers for IP telephony for providing NPC Ukrenergo voice services

Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери

Кількість:

14 комп.

Період доставки:

до 25 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 лип. 2020 17:20
Не вказано 28 вер. 2020 13:14
Не вказано 28 вер. 2020 13:14
Електронний підпис 29 лип. 2020 17:21
Не вказано 29 лип. 2020 17:20

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
25 ( банківські )
Опис:
Оплата здійснюється Покупцем протягом 25 (двадцяти п’яти) банківських днів з дати підписання ним Акту приймання-передачі Товару (далі – Акт) та за наданою Постачальником (після підписання Покупцем Акту) Рахунком, а також з урахуванням, що така оплата здійснюється після реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до вимог статті 201 Податкового кодексу України. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – відповідно до п. 7 Розділу І тендерної документації. Назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: Сервери ІР телефонії для надання сервісів голосового зв’язку НЕК «Укренерго»; 48820000-2 - Сервери

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 400 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
74 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
177 600,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 21 вер. 2020 р.

Ім'я:
Ірина Ягодка
E-mail: [email protected] Телефон: +380442062800 ЄДРПОУ:
33742113

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 09:26
Цінова пропозиція 31 серп. 2020 09:26
Технічні специфікації 31 серп. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 вер. 2020 12:10

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 31 серп. 2020 12:00

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Максим Мащук
E-mail: [email protected] Телефон: +380632549555 ЄДРПОУ:
41132109
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 серп. 2020 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 11:58
Цінова пропозиція 31 серп. 2020 11:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Електронний підпис 31 серп. 2020 11:59
Електронний підпис 31 серп. 2020 11:59
Цінова пропозиція 29 вер. 2020 15:41
Цінова пропозиція 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 11:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 11:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 11:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Технічні специфікації 31 серп. 2020 11:58

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 31 серп. 2020 12:00

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Максим Мащук
E-mail: [email protected] Телефон: +380632549555 ЄДРПОУ:
41132109
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 31 серп. 2020 11:59
Електронний підпис 31 серп. 2020 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 11:58
Цінова пропозиція 31 серп. 2020 11:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Електронний підпис 31 серп. 2020 11:59
Електронний підпис 31 серп. 2020 11:59
Цінова пропозиція 29 вер. 2020 15:41
Цінова пропозиція 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 11:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 11:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 11:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 вер. 2020 15:41
Технічні специфікації 31 серп. 2020 11:58

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 28 вер. 2020 16:47
Електронний підпис 28 вер. 2020 16:43
Довідка 29 вер. 2020 10:01
Витяг з реєстру 28 вер. 2020 13:15
Не вказано 28 вер. 2020 16:42

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 жовт. 2020 11:40
Підписаний договір 16 жовт. 2020 11:40

Пропозиція

7 315 957,20 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Ірина Ягодка
E-mail: [email protected] Телефон: +380442062800 ЄДРПОУ:
33742113

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 31 серп. 2020 09:26
Цінова пропозиція 31 серп. 2020 09:26
Технічні специфікації 31 серп. 2020 09:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 вер. 2020 12:10

Пропозиція

7 325 996,80 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Серверне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 48820000-2 – Сервери
Серверне обладнання за кодом ДК 021:2015 - 48820000-2 – Сервери
Ім'я:
Юрій Душейко
E-mail: [email protected] Телефон: +380965447392 ЄДРПОУ:
40600473
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 125 000,00 грн без ПДВ

Дивитись