Обладнання для дистанційного вимірювання геометричних розмірів зразків-свідків в «гарячих» камерах
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
з 22 лип. 2020 13:33
до 10 серп. 2020 16:00
з 11 серп. 2020 12:08
до 11 серп. 2020 12:29
з 11 серп. 2020 12:29
до 18 серп. 2020 13:17
з 18 серп. 2020 13:17
до 3 вер. 2020 13:21
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Обладнання для дистанційного вимірювання геометричних розмірів зразків-свідків в «гарячих» камерах.Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - відповідно до п. 7 Розділу І тендерної документації.
Код ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
|
Кількість: 1 посл. |
Період доставки:
до 30 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 03028, Київська область, Київ, пр-т Науки, 47 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 лип. 2020 13:30 | |
| Не вказано | 22 лип. 2020 13:30 | |
| Не вказано | 22 лип. 2020 13:30 | |
| Не вказано | 22 лип. 2020 13:30 | |
| Не вказано | 11 серп. 2020 12:29 | |
| Не вказано | 11 серп. 2020 12:29 | |
|
|
||
| Не вказано | 22 лип. 2020 13:30 | |
| Не вказано | 22 лип. 2020 13:30 | |
| Не вказано | 22 лип. 2020 13:30 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 10 серп. 2020 10:00 |
| Підтвердження відповідності | 19 серп. 2020 16:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Електронний підпис | 10 серп. 2020 10:00 | |
| Електронний підпис | 10 серп. 2020 10:00 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Технічні специфікації | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Підтвердження відповідності | 19 серп. 2020 16:09 | |
| Підтвердження відповідності | 19 серп. 2020 16:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Підтвердження відповідності | 19 серп. 2020 16:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Цінова пропозиція | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Технічні специфікації | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Підтвердження відповідності | 19 серп. 2020 16:09 | |
| Підтвердження відповідності | 19 серп. 2020 16:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2020 15:30 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 серп. 2020 13:17 | |
| Не вказано | 18 серп. 2020 13:17 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 18 серп. 2020 13:17 |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 18 серп. 2020 15:19 |
| Витяг з реєстру | 11 серп. 2020 12:29 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 вер. 2020 13:21 | |
| Підписаний договір | 3 вер. 2020 13:21 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 31 лип. 2020 10:53 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Цінова пропозиція | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Технічні специфікації | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Електронний підпис | 31 лип. 2020 10:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 лип. 2020 10:36 | |
| Технічні специфікації | 31 лип. 2020 10:36 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"Вас може зацікавити
624 000,00 грн без ПДВ
Дивитись998 700,00 грн без ПДВ
Дивитись2 142 400,00 грн без ПДВ
Дивитись