Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (автомобіль підвищеної прохідності)

Категорія Замовника - п.1 ч.1 ст. 2 Закону; Додаткова інформація нада в Оголошенні про проведення відкритих торгів

Очікувана вартість

1 077 446,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 лип. 2020 14:23

до 5 серп. 2020 14:28

Аукціон

з 6 серп. 2020 14:59

до 6 серп. 2020 15:20

Кваліфікація

з 6 серп. 2020 15:20

до 10 серп. 2020 12:42

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 лип. 2020 14:23 – 5 серп. 2020 14:28
Початок аукціону:
6 серп. 2020 14:59 – 6 серп. 2020 15:20
Період уточнень:
20 лип. 2020 14:23 – 26 лип. 2020 14:28
Відповіді на питання до:
5 серп. 2020 14:28
Оскарження умов тендера:
20 лип. 2020 14:23 – 1 серп. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
29 лип. 2020 12:29

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20124342
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 44000, Волинська область, смт Шацьк, 50 років Перемоги 1б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Плейтух Віктор Павлович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380335529001
E-mail:
Факс:
+380335529005

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (автомобіль підвищеної прохідності)

Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 найменувань

Період доставки:

до 31 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 44000, Волинська область, смт. Шацьк, 50 років Перемоги 1б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 20 лип. 2020 14:23
Не вказано 20 лип. 2020 14:23
Не вказано 20 лип. 2020 14:23
Не вказано 20 лип. 2020 14:23
Не вказано 6 серп. 2020 15:20
Не вказано 6 серп. 2020 15:20
Документи закупівлі 20 лип. 2020 14:23
Документи закупівлі 20 лип. 2020 14:23
Документи закупівлі 20 лип. 2020 14:23
Електронний підпис 20 лип. 2020 14:25
Електронний підпис 20 лип. 2020 14:25
Електронний підпис 20 лип. 2020 14:25
Не вказано 20 лип. 2020 14:52
Не вказано 20 лип. 2020 14:52
Технічні специфікації 20 лип. 2020 14:23
Не вказано 20 лип. 2020 14:23
Не вказано 20 лип. 2020 14:23

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 077 446,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 387,23 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Рогова Вікторія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380445024747 Факс:
+380442287272
Веб сайт: ЄДРПОУ:
30374040

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 серп. 2020 10:59
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Технічні специфікації 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Технічні специфікації 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Електронний підпис 4 серп. 2020 10:59
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Технічні специфікації 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Технічні специфікації 4 серп. 2020 10:03
Технічні специфікації 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03
Підтвердження відповідності 4 серп. 2020 10:03

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 серп. 2020 12:37
Витяг з реєстру 6 серп. 2020 15:20
Ліцензія 10 серп. 2020 12:34

Пропозиція

1 075 386,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІКО ДІАМАНТ"
E-mail: [email protected] Телефон: 0660586310 ЄДРПОУ:
40103559

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Технічні специфікації 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2020 14:42

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 10 серп. 2020 12:40
Електронний підпис 10 серп. 2020 12:41
Витяг з реєстру 10 серп. 2020 12:38

Пропозиція

1 077 446,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Шацька районна державна адміністрація

Вас може зацікавити

Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE CITY VERSO 1.5 D-4D, 6 М/Т, Combi, STD
Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE CITY VERSO 1.5 D-4D, 6 М/Т, Combi, STD
Ім'я:
Артем Каськов
E-mail: [email protected] Телефон: 380685777048 ЄДРПОУ:
45928368

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 156 774,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Пінська
E-mail: [email protected] Телефон: +380960322910 ЄДРПОУ:
07954406
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 161 036,33 грн з ПДВ

Дивитись
Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE VERSO 1.5 D, 6 М/Т, Combi
Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE VERSO 1.5 D, 6 М/Т, Combi
Ім'я:
Артем Каськов
E-mail: [email protected] Телефон: 380685777048 ЄДРПОУ:
45928368

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 143 627,00 грн з ПДВ

Дивитись