Додаткова угода №2 до договору №34 від 22.12.2018 року "Роботи з реконструкції комплексу з басейном «Сокіл» (система рекуперації) по вул. Смілянській, 78 в м.Черкаси"

Процедура закупівлі – відкриті торги щодо закупівлі: «Роботи з реконструкції комплексу з басейном «Сокіл» (система рекуперації) по вул. Смілянській, 78 в м.Черкаси» була проведена в 2018 році, за результатами якої було заключено договір №34 від 22.12.2018 року з переможцем ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ТЕХНОЛОГІЯ ТЕПЛА». На момент проведення закупівлі ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ користувався послугами електронного майданчинка «Smarttender.biz». На даний момент доступ до електронного кабінету «Smarttender.biz» не можливий у зв’язку з втратою Логіну та Паролю по причині звільнення, на той момент відповідальної особи. Тому, Додаткову угоду № 2 від 15.07.2020 року до Договору публікуємо у вигляді звіту «Закупівля без використання електронної системи» за для недопущення порушень законодавства у сфері публічних закупівель.

Очікувана вартість

3 699 534,80 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36299692
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Козирь Віталій Вікторович (Bober Dennis )
Володіння мовою:
Телефон:
+380472373386
E-mail:
Факс:
+380472373386

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Додаткова угода №2 до договору №34 від 22.12.2018 року "Роботи з реконструкції комплексу з басейном «Сокіл» (система рекуперації) по вул. Смілянській, 78 в м.Черкаси"

Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Смілянська, 78

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 2020 17:03

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 699 534,80 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кабаченко Олексій Станіславович
Телефон: 0472-544-222 ЄДРПОУ:
38553440

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 2020 17:07

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 2020 17:10
Не вказано 15 лип. 2020 17:09

Пропозиція

3 699 534,80 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Слободян Ярослав
E-mail: [email protected] Телефон: 380342551842 ЄДРПОУ:
43942459

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 119 194,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Нове будівництво пожежного депо у с. Хлівчани, Шептицького району, Львівської області» (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45210000-2 - Будівництво будівель)
«Нове будівництво пожежного депо у с. Хлівчани, Шептицького району, Львівської області» (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45210000-2 - Будівництво будівель)
Ім'я:
Когут Віра Богданівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961363969 ЄДРПОУ:
36739391

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 463 801,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт універсального спортивного майданчика для ігрових видів спорту (баскетбол, волейбол) та занять фізичною культурою Броварського ліцею № 9 Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 13, в м. Бровари, Київської області
Капітальний ремонт універсального спортивного майданчика для ігрових видів спорту (баскетбол, волейбол) та занять фізичною культурою Броварського ліцею № 9 Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, б...
Ім'я:
Анна Гісар
E-mail: [email protected] Телефон: +380459461635 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22208830

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 889 970,14 грн без ПДВ

Дивитись