Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45210000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-010543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБудівництво будівель
Оголошено1 вер. 16:52
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗАГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця __________________________, будинок ______, ______. Коригування.»
Оголошено1 вер. 14:49
Прийом пропозицій1 вер. 14:49 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-009055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV): 45210000-2 Будівництво будівель (“Влаштування модульних інклюзивних громадських вбиралень з пристосуванням місця для матері і дитини в парку по вул. Молодіжній в м. Івано-Франківськ (нове будівництво). Коригування” в межах реалізації Проєкту «Міські парки мають значення – новий
підхід до управління міськими зеленими насадженнями в Івано-Франківську та Жешуві» в рамках Програми «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027» (PLUA.01.03-IP.01-0012/23-00)) Оголошено28 серп. 15:41
Прийом пропозицій28 серп. 15:41 – 28 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-000760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво пожежного депо у с. Хлівчани, Шептицького району, Львівської області» (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45210000-2 - Будівництво будівель)
Оголошено28 серп. 12:32
Прийом пропозицій28 серп. 12:32 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-004436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Капітальний ремонт елементів благоустрою кладовища (сектор «Алея почесних поховань») за адресою: вул. Нагорна, 82К, м. Підгородне, Дніпровського району, Дніпропетровської області». Коригування
Оголошено25 серп. 11:57
Прийом пропозицій25 серп. 11:57 – 9 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-25-003345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво автотранспортної бази для КП «Ужгородський муніципальний транспорт» Ужгородської міської ради по вул. Загорській, б/н в м. Ужгород (коригування) (ДК 021:2015:45210000-2 – Будівництво будівель)
Оголошено25 серп. 11:04
Прийом пропозицій25 серп. 11:04 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-008889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво адміністративного корпусу Департаменту патрульної поліції за адресою на вул. Федора Ернста, 3 у Солом’янському районі м. Києва. Коригування
Оголошено24 серп. 16:18
Прийом пропозицій24 серп. 16:18 – 8 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-24-007135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (споруда подвійного призначення з властивостями протирадіаційного укриття) на території Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 301 Криворізької міської ради за адресою: бульв. Вечірній, буд. 24, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
Ім'я:БЕРЕЗНЕВИЧ Катерина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380564920072 ЄДРПОУ:36220643Оголошено24 серп. 14:50
Прийом пропозицій24 серп. 14:50 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-005159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво спортивного майданчика на території Коцюбинського ліцею №2 за адресою: вул. Бакала, 1, селище Коцюбинське, Бучанський район, Київська область. Коригування
Оголошено24 серп. 13:13
Прийом пропозицій24 серп. 13:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість576 477,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів5 дн. 16 г. 41 хв.
-
ID: UA-2026-08-21-011066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, 21 та вул.Столєтова, 21 Д (Індустріальний район) в м.Дніпрі». Коригування. І черга.
Оголошено21 серп. 16:00
Прийом пропозицій21 серп. 16:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-008110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт будівлі виробничого корпусу головних споруд +++ АТ «Укрнафта» із закладенням віконних прорізів за адресою +++, Миргородського району, Полтавської області
Оголошено21 серп. 14:09
Прийом пропозицій21 серп. 14:09 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-20-013126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво ангару з металевого каркасу з обшивкою з сендвіч-панелей за адресою: Одеська область, Подільський район, Ананьївська територіальна громада, с. Жеребкове, вул. Арсенальна
Ім'я:Ференчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486365185 Факс:+380486365185ЄДРПОУ:33113264Оголошено20 серп. 17:39
Прийом пропозицій20 серп. 17:39 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-20-012247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво дошкільного навчального закладу на 220 місць в мікрорайоні «Піщаний» м. Біла Церква Київської області. Коригування.
Оголошено20 серп. 16:55
Прийом пропозицій20 серп. 16:55 – 10 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-19-014069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт універсального спортивного майданчика для ігрових видів спорту (баскетбол, волейбол) та занять фізичною культурою Броварського ліцею № 9 Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 13, в м. Бровари, Київської області
Оголошено19 серп. 23:47
Прийом пропозицій19 серп. 23:47 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-007385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (споруда подвійного призначення з властивостями протирадіаційного укриття) на території Криворізького ліцею № 4 Криворізької міської ради за адресою: вул. Героїв АТО, будинок 15, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50069"
Ім'я:БЕРЕЗНЕВИЧ Катерина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380564920072 ЄДРПОУ:36220643Оголошено18 серп. 14:08
Прийом пропозицій18 серп. 14:08 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-14-010934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво захисної споруди цивільного захисту - споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття з надбудовою для потреб Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради за адресою: вул. Незалежності, 54, м. Бобровиця Ніжинського району Чернігівської області,
код ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель Оголошено14 серп. 16:43
Прийом пропозицій14 серп. 16:43 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-01-14-004720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги«Будівництво льодової арени по вулиці Північна, 79-Г в м. Ірпінь Бучанського району Київської області»
Оголошено14 січ. 2022 14:32
Прийом пропозицій14 січ. 2022 14:32 – 25 лют. 2022 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-008183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт з будівництва та розроблення проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво блочно-модульної котельні по вул. Науковій (біля ЦТП Наукова, 17А) у м. Львові»
Очікувана вартість37 800 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва на земельній ділянці за адресою: проспект Миру, 11 у Дніпровському районі м. Києва (коригування) (1,2 черга)», (ДК 021:2015: 45210000-2
Будівництво будівель) Очікувана вартість123 516 560,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45210000-2 Облаштування "Алеї Слави" на честь пам'яті загиблим захисникам України в с. Раковець Городенківської міської ради, Коломийського району Івано-Франківської області
Очікувана вартість140 915,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro