Апарат для автоматичного визначення температури розмꞌякшення бітумів (385400000-2 – Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати)

Очікувана вартість

124 976,28 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 6 лип. 2020 15:19

до 10 лип. 2020 15:00

Прийом пропозицій

з 10 лип. 2020 15:00

до 17 лип. 2020 15:00

Аукціон

з 20 лип. 2020 13:29

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
10 лип. 2020 15:00 – 17 лип. 2020 15:00
Початок аукціону:
20 лип. 2020 13:29
Період уточнень:
6 лип. 2020 15:19 – 10 лип. 2020 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Згідно з п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі по тексту цього протоколу – «Закон») «Замовник відміняє спрощену закупівлю в разі: 2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель». Відповідно до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі затвердженого протокольним рішенням уповноваженої особи № 59/1 від 06.07.2020 року № UA-2020-07-06-003043-b, пунктом 4.3. частини 4 Розділу ІІІ. «Інструкція з підготовки і подання пропозицій учасниками» передбачено: «Переможець закупівлі у строк, що не перевищує пꞌяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель: - заповнена цінова пропозиція на суму переможного раунду (у разі його проведення) (згідно з додатком № 3); - документ (завірений належним чином), який підтверджує повноваження особи на підписання договору за результатами закупівлі: протокол зборів засновників (або виписка з нього) та/або наказ про призначення керівника, довіреність або доручення Учасника у разі підписання договору про закупівлю іншою особою; - копію Статуту (із змінами на дату проведення аукціону), завірену уповноваженою особою, або лист в довільній формі із зазначенням коду доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, з метою доступу до результатів розгляду документів через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відповідно до умов Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»; У разі якщо переможцем спрощеної закупівлі є об’єднання учасників, копія ліцензії або дозволу надається одним з учасників такого об’єднання учасників. У випадку невиконання Учасником - переможцем закупівлі вимог щодо приведення розрахунку ціни на суму останнього (переможного) раунду у встановлені терміни, Учасник (переможець) визнається таким, що відмовився від підписання договору. Для правильного оформлення пропозиції Учасник вивчає всі інструкції, форми, терміни та специфікації, наведені в Оголошенні. Учасник нерезидент повинен надати документи з урахуванням особливостей законодавства його країни походження (далі – аналоги документів). Аналоги документів повинні містити примітку на заміну яких документів вони надані учасником нерезидентом. У разі відсутності аналогів зазначених документів, учасник нерезидент повинен надати довідку в довільній формі з поясненням щодо їх відсутності. Подання інформації під час проведення спрощеної закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Замовникам забороняється вимагати від учасників подання у паперовому вигляді інформації, поданої ними під час спрощеної закупівлі (частина восьма статті 12 цього Закону). За достовірність наданої учасником в складі пропозиції за предметом закупівлі інформації та документів, відповідальність безпосередньо несе учасник». Відповідно до наданого 11.07.2020 PRОZORRO ІНФОБОКС розꞌяснення «Завантаження документів в спрощеній закупівлі» стало відомо: «Чи може Постачальник подавати документи після визначення його Переможцем. Це ще один момент, який викликає багато питань у Замовників. У Постачальників немає технічної можливості завантажувати документи в систему після формування повідомлення про намір укласти договір, а згідно з вимогами ч.9 ст. 14 Закону, вони не мають права це робити. При цьому можливість завантажувати документи після формування повідомлення про намір укласти договір є в процедурах закупівлі. Нагадаємо, що спрощена закупівля не є процедурою закупівлі». Відповідно до абзацу 5 частини 7 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник має право з власної ініціативи внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та/або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій. Зміни, що вносяться замовником, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції документів. Відповідно до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі № UA-2020-07-06-003043-b початок строку подання пропозицій визначено з 15:00 год 10.07.2020, а отже внесення змін до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі неможливе. Враховуючи вищевказане, виникла необхідність відмінити спрощену закупівлю № UA-2020-07-06-003043-b по предмету закупівлі: Апарат для автоматичного визначення температури розмꞌякшення бітумів (385400000-2 – Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати). Відповідно до ч. 19 ст. 14 Закону повідомлення про відміну закупівлі оприлюднюється в електронній системі закупівель замовником протягом одного робочого дня з дня прийняття замовником відповідного рішення. Відповідно до ч. 10 ст. 11 Закону, Положення про уповноважену особу, що затверджене наказом №69-ОД від 05 травня 2020 року Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. Прийнято рішення: 1. Відмінити спрощену закупівлю № UA-2020-07-06-003043-b по предмету закупівлі: Апарат для автоматичного визначення температури розмꞌякшення бітумів (385400000-2 – Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати). 2. Повідомлення про відміну закупівлі оприлюднити в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття цього рішення згідно з ч. 19 ст. 14 Закону.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лип. 2020 14:29
Електронний підпис 16 лип. 2020 14:32

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25879878
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Свободи, 77
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Городецький Віктор Тадеушович (Horodetskyi Viktor Tadeushovych)
Володіння мовою:
Телефон:
380382783250
E-mail:
Факс:
0382-78-32-50

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Апарат для автоматичного визначення температури розмꞌякшення бітумів (385400000-2 – Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати)

Код ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати

Кількість:

1 Одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 6 лип. 2020 15:31
Проєкт договору 6 лип. 2020 15:33
Електронний підпис 6 лип. 2020 15:35
Електронний підпис 6 лип. 2020 15:35
Не вказано 6 лип. 2020 15:23
Не вказано 6 лип. 2020 15:23
Не вказано 6 лип. 2020 16:18

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Відповідно до умов договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
124 976,28 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 249,76 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

Вас може зацікавити

Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (ультразвуковий дефектоскоп)
Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (ультразвуковий дефектоскоп)
Ім'я:
Каткова Тетяна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
02071234
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

74 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дьомін Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380953161782 ЄДРПОУ:
26637154

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Автомобільний мультимарочний сканер, комплект для діагностики вантажівок та легкого комерційного транспорту LAUNCH або еквівалент
Автомобільний мультимарочний сканер, комплект для діагностики вантажівок та легкого комерційного транспорту LAUNCH або еквівалент
Ім'я:
Тендицький Назарій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380672503101 ЄДРПОУ:
08588955

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

90 066,66 грн без ПДВ

Дивитись