Сервер
з 2 лип. 2020 12:56
до 8 лип. 2020 11:00
з 8 лип. 2020 11:00
до 13 лип. 2020 11:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Відмінити спрощену закупівлю згідно з предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 48820000-2 Сервери (Сервер) з підстави, що передбачена згідно з п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону, а саме: Неможливість внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі до початку строку подання пропозицій, у зв’язку із детальним розробленням змін до вимог до предмету спрощеної закупівлі та зміни її очікуваної вартості
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 лип. 2020 12:23 | |
| Електронний підпис | 7 лип. 2020 12:27 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Сервер
Код ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 33000, Рівненська область, Рівне, вул. Степана Бандери, 12 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 2 лип. 2020 13:00 | |
| Проєкт договору | 2 лип. 2020 13:00 | |
| Електронний підпис | 2 лип. 2020 13:02 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Національний університет водного господарства та природокористуванняВас може зацікавити
91 172,33 грн без ПДВ
Дивитись221 000,00 грн з ПДВ
Дивитись107 842,50 грн без ПДВ
Дивитись