Реконструкція частини приміщень будівлі Попівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Наталинської сільської ради, розташованого за адресою: вул. Лісова, буд. 7, с. Попівка Красноградського району Харківської області (ДК 021:2015 – 45454000-4 Реконструкція)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою відповідно до умов тендерної документації.

Очікувана вартість

4 459 140,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 25 черв. 2020 13:58

до 13 лип. 2020 10:00

Аукціон

з 14 лип. 2020 11:51

до 14 лип. 2020 12:12

Кваліфікація

з 14 лип. 2020 12:12

до 15 лип. 2020 15:43

Пропозиції розглянуто

з 15 лип. 2020 15:43

до 29 лип. 2020 16:20

Подання пропозицій:
25 черв. 2020 13:58 – 13 лип. 2020 10:00
Початок аукціону:
14 лип. 2020 11:51 – 14 лип. 2020 12:12
Період уточнень:
25 черв. 2020 13:58 – 3 лип. 2020 10:00
Відповіді на питання до:
13 лип. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
25 черв. 2020 13:58 – 9 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 черв. 2020 14:13

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24288081
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Євгенівна Литовка
Володіння мовою:
Телефон:
+380574476258
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція частини приміщень будівлі Попівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Наталинської сільської ради, розташованого за адресою: вул. Лісова, буд. 7, с. Попівка Красноградського району Харківської області

Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 63344, Харківська область, Красноградський район, с. Попівка, вул. Лісова, буд. 7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 25 черв. 2020 13:58
Не вказано 25 черв. 2020 13:58
Проєкт договору 25 черв. 2020 13:58
Електронний підпис 25 черв. 2020 14:13
Не вказано 14 лип. 2020 12:12
Не вказано 14 лип. 2020 12:12

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за виконаний обсяг робіт здійснюються Замовником в розмірі 100 % у безготівковій формі на підставі підписаного Сторонами акту приймання виконаних робіт за формою № КБ-2в та довідки про вартість виконаних робіт за формою № КБ-3 протягом 10 (десяти) календарних днів з дня їх підписання. Місцезнаходження замовника: 63343, Україна, Харківська область, Красноградський район, село Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89. Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги). Застосовані критерії оцінки: ціна, питома вага критерію – 100%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 459 140,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
22 295,70 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
22 200,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ткебучава Аміран Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380577669016, 380577669016 ЄДРПОУ:
25609676

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 лип. 2020 17:36
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:34
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Технічні специфікації 10 лип. 2020 17:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:34
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:34
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 12:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:34
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 12:04
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:34
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:34
Електронний підпис 10 лип. 2020 17:36
Електронний підпис 10 лип. 2020 17:36
Електронний підпис 10 лип. 2020 17:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:34
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29
Підтвердження відповідності 24 лип. 2020 11:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 15 лип. 2020 15:44
Витяг з реєстру 14 лип. 2020 12:13
Електронний підпис 15 лип. 2020 15:43
Довідка 16 лип. 2020 09:00
Протокол розгляду 15 лип. 2020 15:43

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 29 лип. 2020 16:18
Електронний підпис 29 лип. 2020 16:19
Додаток до договору 29 лип. 2020 16:18

Пропозиція

3 575 646,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Галина Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380978793319 ЄДРПОУ:
31344085

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:57
Не вказано 10 лип. 2020 17:57
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:57
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:57
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:57
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:57
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 лип. 2020 17:57
Технічні специфікації 10 лип. 2020 17:57
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:57
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:57
Підтвердження відповідності 10 лип. 2020 17:57

Пропозиція

3 713 136,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «Волиньобленерго» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Ковельський р-н, Ковельська ТГ, м.Ковель, вул. Заводська, 23 (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ 526-4052/17 від 01.08.17р.) Замовник: ТОВ «Укрінкомтехбуд»
Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «Волиньобленерго» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Ковельський р-н, Ковельська ТГ, м.Ковель, вул. Заводська, 23 (згідно умов договору нестанда...
Ім'я:
Ірина Мондровська
E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00131512
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 188 983,93 грн без ПДВ

Дивитись
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області. Коригування» (Код код ДК 021:2015-45454000-4 Реконструкція)
Ім'я:
Гніздовська Софія Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380938578804 ЄДРПОУ:
04369682
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 134 519,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за адресою: м. Хорол, вул. Небесної Сотні,78 код ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція
Реконструкція адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за адресою: м. Хорол, вул. Небесної Сотні,78 код ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція
Ім'я:
Олена Балала
E-mail: [email protected] Телефон: +380532560572 ЄДРПОУ:
13967927

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 378 111,67 грн без ПДВ

Дивитись