код ДК 021:2015: 14620000-3 - «сплави» (Прокат листовий)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

223 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 23 черв. 2020 14:33

до 30 черв. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 30 черв. 2020 12:00

до 4 лип. 2020 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 черв. 2020 12:00 – 4 лип. 2020 18:00
Період уточнень:
23 черв. 2020 14:33 – 30 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Прокат листовий

Код ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави

Кількість:

15 тонни

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 черв. 2020 14:36
Документи закупівлі 23 черв. 2020 14:33

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
60 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем вартості поставленої партії товару протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дня поставки партії товару Покупцю на підставі рахунку (рахунку-фактури) Постачальника. Джерело фінансування закупілві власні кошти.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
223 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 230,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
031 Відділ закупівель
E-mail: [email protected] Телефон: 380937484352 ЄДРПОУ:
99999999

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

442 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
14620000-3 Сплави (Прокат листовий оцинкований, холоднокатаний та гарячекатаний)
14620000-3 Сплави (Прокат листовий оцинкований, холоднокатаний та гарячекатаний)
Ім'я:
007 Відділ закупівель
E-mail: [email protected] Телефон: 380753594701 ЄДРПОУ:
99999999

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

287 684,00 грн без ПДВ

Дивитись