Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14620000-3»
-
ID: UA-2026-09-03-012682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораСплави (Металопрокат)
Оголошено3 вер. 16:21
Прийом пропозицій7 вер. 17:00 – 12 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-03-004465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКруг, квадрат 40ХН2МА (40ХНМА)
Оголошено3 вер. 11:29
Прийом пропозицій9 вер. 12:00 – 14 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-010328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛисти сталеві
Оголошено2 вер. 15:42
Прийом пропозицій2 вер. 15:42 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-007281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКулі молольні
Оголошено2 вер. 13:57
Прийом пропозицій2 вер. 13:57 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-006136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеталопрокат листовий (сталь жароміцна нержавіюча)
Оголошено1 вер. 14:07
Прийом пропозицій8 вер. 17:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАноди
Оголошено1 вер. 13:41
Прийом пропозицій5 вер. 15:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 14620000-3 Сплави (Прокат тонколистовий з вуглецевої сталі)
Оголошено1 вер. 13:39
Прийом пропозицій1 вер. 13:39 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-000697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛист сталевий гарячекатаний
Оголошено1 вер. 09:28
Прийом пропозицій1 вер. 09:28 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораСплави (Металопрокат)
Оголошено28 серп. 17:00
Прийом пропозицій1 вер. 16:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-000166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМарганець металевий
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено28 серп. 08:23
Прийом пропозицій28 серп. 08:23 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-011527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛисти бронесталі 6,5мм 500
Оголошено27 серп. 16:41
Прийом пропозицій2 вер. 18:00 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-005790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПластини твердосплавні
Оголошено27 серп. 13:03
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора14620000-3 — Сплави
Оголошено27 серп. 09:42
Прийом пропозицій31 серп. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПластини твердосплавні
Оголошено26 серп. 11:55
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-000559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛист оцинкований (0,8х1000х2000)
Оголошено26 серп. 08:59
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-002842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораЛист 2 мм ГОСТ 16523-97 10КП 1050-2013
Оголошено25 серп. 10:45
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 7 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-24-006494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат
Оголошено24 серп. 14:19
Прийом пропозицій24 серп. 14:19 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора14620000-3 Сплави (Прокат листовий оцинкований, холоднокатаний та гарячекатаний)
Оголошено21 серп. 08:57
Прийом пропозицій27 серп. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-04-18-000492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюСплави (Лист сталевий, полоса сталева)
Оголошено18 квіт. 2022 10:37
Прийом пропозицій18 квіт. 2022 10:37 – 19 трав. 2022 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-011582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14620000-3 Сплави
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість14 149,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro