77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги проведенню передпосівних, посівних робіт, догляду, оприскуванню сульськогосподарських культур, міжрядкова культівація з підкормкою, збиранню врожаю сільськогосподарських культур комбайном (на паливно-мастильних матеріалах Замовника (втрати врожаю згідно технічних характеристик комбайна)

Додаткова інформація про предмет закупівлі та вимоги до учасників закупівлі додана окремим файлом "ДОКУМЕНТАЦІЯ до оголошення про проведення спрощеної закупівлі з надання послуг"

Очікувана вартість

199 990,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 22 черв. 2020 18:02

до 26 черв. 2020 09:00

Прийом пропозицій

з 26 черв. 2020 09:00

до 3 лип. 2020 09:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 черв. 2020 09:00 – 3 лип. 2020 09:00
Період уточнень:
22 черв. 2020 18:02 – 26 черв. 2020 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00992007
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 71304, Запорізька область, місто Кам'янка-Дніпровська, вулиця Першотравнева, будинок 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Іванівна Ягупова
Володіння мовою:
Телефон:
+380613824058
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги проведенню передпосівних, посівних робіт, догляду, оприскуванню сульськогосподарських культур, міжрядкова культівація з підкормкою, збиранню врожаю сільськогосподарських культур комбайном (на паливно-мастильних матеріалах Замовника (втрати врожаю згідно технічних характеристик комбайна)

Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції

Кількість:

264 гектар

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 черв. 2020 18:02
Проєкт договору 22 черв. 2020 18:02
Електронний підпис 22 черв. 2020 18:03

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Категорія замовника - "3" - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". На виконання вимог Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник проводить спрощену закупівлю.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 990,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 999,90 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державне підприємство "Кам'янсько-Дніпровське лісове господарство"

Вас може зацікавити

77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції - Послуги по збиранню врожаю кукурудзи та соняшника
77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції - Послуги по збиранню врожаю кукурудзи та соняшника
Ім'я:
Ойович Аліна Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989172082 Факс:
+380567782105
ЄДРПОУ:
08562921
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

156 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги посіву жита озимого з внесенням комплексних мінеральних добрив
Послуги посіву жита озимого з внесенням комплексних мінеральних добрив
Ім'я:
Авдєєва Ірина Павлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380459748040 ЄДРПОУ:
33441800

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

264 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
«ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Комплекс послуг для вирощування озимої пшениці земельних ділянках Замовника площею 50 га)»
«ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Комплекс послуг для вирощування озимої пшениці земельних ділянках Замовника площею 50 га)»
Ім'я:
Дробчак Стефан Стефанович
E-mail: [email protected] Телефон: 380660381960 ЄДРПОУ:
04766584

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

277 950,00 грн без ПДВ

Дивитись