проведення незалежної оцінки майна

Очікувана вартість

3 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04350665
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 89653, Закарпатська область, село Серне, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 109
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
ЖИДИК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380313131711
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

проведення незалежної оцінки майна

Код ДК 021:2015: 70000000-1 Послуги у сфері нерухомості

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

22 черв. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 89653, Закарпатська область, село Серне, вулиця ІІ Ракоці Ференца,109

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 черв. 2020 21:45

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кобака Георгій Андрійович
Телефон: +380500793853 ЄДРПОУ:
22073488

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 черв. 2020 21:49

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 25 черв. 2020 21:13
Електронний підпис 25 черв. 2020 21:13

Пропозиція

3 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Сернянська сільська рада

Вас може зацікавити

Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі електронного аукціону
Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конку...
Ім'я:
Оленич Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380432532120 ЄДРПОУ:
41029843

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 700,00 грн з ПДВ

Дивитись
послуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
послуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
Ім'я:
Игор Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380972574705 ЄДРПОУ:
45839467

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 000,00 грн з ПДВ

Дивитись