Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «70000000-1»

  • ID: UA-2026-09-01-008707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    послуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості

    Ім'я:
    Игор Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972574705 ЄДРПОУ:
    45839467
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:38

    Прийом пропозицій
    5 вер. 15:35 – 9 вер. 15:35
    Очікувана вартість

    5 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 9 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010622-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 8 м2 у місті Рівному на вул. Кулика і Гудачека для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07), право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)

    Ім'я:
    Михайло Українець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362634263 ЄДРПОУ:
    26522829
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:48

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:48 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    15 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009476-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 12 м2 у місті Рівному на вул. Князя Острозького для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (код КВЦПЗД – 03.08), право оренди якої підлягає продажу на … конкурентних засадах (земельних торгах)

    Ім'я:
    Михайло Українець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362634263 ЄДРПОУ:
    26522829
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:17

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:17 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    15 400,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007401-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 99 м2 (кадастровий номер 5610100000:01:042:0965) у місті Рівному на вул. Дворецькій, 76 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07), право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах … (земельних торгах)

    Ім'я:
    Михайло Українець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362634263 ЄДРПОУ:
    26522829
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:18

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:18 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційні та інші послуги, пов'язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані Головного управління ДПС в Івано-Франківській області ДК 021:2015- 70330000-3 – «Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах»

    Ім'я:
    Семчук Олександра Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342771923 ЄДРПОУ:
    43968084
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:55

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:55 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    505 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-007460-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з оренди частини комплексів будівель і споруд стадіону (у т.ч. натурального футбольного поля) для організації офіційних футбольних матчів команд КП СК «Металург Запоріжжя»

    Ім'я:
    Артем'єв Костянтин Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983816447 ЄДРПОУ:
    31970451
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 15:09

    Прийом пропозицій
    24 серп. 15:09 – 7 вер. 15:45
    Очікувана вартість

    734 994,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 21 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-012698-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з утримання будинку та прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна будинку

    Ім'я:
    Жанна Терещенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674422415 Веб сайт:
    http://my.zakupki.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    22933548
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 629,12 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011631-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з управління будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому будинку №63 по вул. Дорошенка м. Львові (код ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)

    Ім'я:
    Роксолана Сенів
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676750374 ЄДРПОУ:
    20831855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 454,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010369-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оренда нежитлового приміщення для організації харчування(їдальня)

    Ім'я:
    Ірина Опалько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978761379 ЄДРПОУ:
    33329467
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-009862-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості

    Ім'я:
    Питлюк Тарас Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673447800 ЄДРПОУ:
    34231999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-09-02-006538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги в організації та обслуговуванні приміщень для навчально-виховних заходів.

    Ім'я:
    Лясковська Лідія Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322553210 Факс:
    +380322553208
    Веб сайт:
    http://www.ldufk.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    34606048
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-005236-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з оренди конференц-зали з нагоди проведення науково – практичної конференції «Комплексна допомога дітям з порушенням нейророзвитку: від ранньої реабілітації до інтеграції в суспільство, присвяченої 30-річчю створення ООБФРДІ «Майбутнє»

    Ім'я:
    Бобрішова Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677038317 ЄДРПОУ:
    36290160
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-004723-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з використання залу єдиноборств, інвентаря та обладнання для проведення занять з фізичної підготовки та тактики самозахисту з працівниками ГУНП в Дніпропетровській області.

    Ім'я:
    Олександра Ілліш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380930176383 Веб сайт:
    http://dp.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000743-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оренда нежитлового приміщення

    Ім'я:
    Бєланова Ipина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669588261 ЄДРПОУ:
    44691014
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 080,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі складання та видачі довідок про ре-єстрацію права власнос-ті на об'єкти нерухомого майна

    Ім'я:
    Голубєва Катерина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380684377798 ЄДРПОУ:
    39248242
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 110,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000515-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    оренда нежитлового приміщення Контора Літера А-2 І та ІІ поверх

    Ім'я:
    Тетяна Пономарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982279104 ЄДРПОУ:
    33224535
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    106 799,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000165-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

    Ім'я:
    Наталя Шпаковська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667315976 ЄДРПОУ:
    45620384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 441,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011026-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розміщення постерів білбордів

    Ім'я:
    Мисюга Ірина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342754333 Факс:
    +380342754333
    ЄДРПОУ:
    40108892
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відшкодування утримання адмінбудинків і прилеглої території

    Ім'я:
    Віталій Чижмар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312647049 ЄДРПОУ:
    44293192
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010238-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості

    Ім'я:
    Віталій Чижмар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312647049 ЄДРПОУ:
    44293192
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 284,89 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro