за ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі» (Службовий автотранспорт медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості)

Місцезнаходження Замовника: Донецька область, м. Краматорськ. вул. Б. Хмельницького, буд. 6 Категорія замовника: орган державної влади. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Детальніше в тендерній документації.

SC 021:2015: 34110000-1 "Passenger cars" (Official motor transport of medical workers of communalestablishments of health protection, that work in rural localit)

Location of the Customer: Donetsk region, Kramatorsk. street B. Khmelnytsky, bldg. 6 Customer category: public authority. The tender proposal and all documents stipulated by the requirements of the tender documentation and its appendices shall be drawn up in the Ukrainian language. More details in the tender documentation.

Очікувана вартість

9 000 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 черв. 2020 15:46

до 20 лип. 2020 12:00

Прекваліфікація

з 20 лип. 2020 12:03

до 4 серп. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 черв. 2020 15:46 – 20 лип. 2020 12:00
Період уточнень:
17 черв. 2020 15:46 – 10 лип. 2020 12:00
Відповіді на питання до:
20 лип. 2020 12:00
Оскарження умов тендера:
17 черв. 2020 15:46 – 16 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 черв. 2020 16:09

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Стельмашонок Алла Георгіївна (Stelmashonok Alla Heorhiivna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380669122257
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

за ДК 021:2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі» (Службовий автотранспорт медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості)

SC 021:2015: 34110000-1 "Passenger cars" (Official motor transport of medical workers of communalestablishments of health protection, that work in rural localit)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

9 000 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 черв. 2020 15:46
Електронний підпис 17 черв. 2020 16:09

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
9 000 000,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
250 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент охорони здоров"я Донецької обласної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юлія Бочковська
E-mail: [email protected] Телефон: +380506087526 ЄДРПОУ:
42331094
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 488 220,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ігор Байдак
E-mail: [email protected] Телефон: +380955607910 ЄДРПОУ:
26630916
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 866 666,00 грн без ПДВ

Дивитись
Квадроцикл ODES ATV або еквівалент (код ДК 021: 2015 34110000-1 Легкові автомобілі (34113200-4 – Мотовсюдиходи))
Квадроцикл ODES ATV або еквівалент (код ДК 021: 2015 34110000-1 Легкові автомобілі (34113200-4 – Мотовсюдиходи))
Ім'я:
Ліля Крошна
E-mail: [email protected] Телефон: +380984084314 ЄДРПОУ:
35823471
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 789 080,00 грн без ПДВ

Дивитись