код за НК 024:2019 “Класифікатор медичних виробів” – “35616-Система ендоскопічної візуалізації; 17663-Гнучкий відеогастроскоп; 36117-Гнучкий відеоколоноскоп, багаторазовий” (Відеоендоскопічна система з відеогастроскопом та відеоколоноскопом)

Стаття 21 ЗУ "Про публічні закупівлі" регламентує, що Оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити зокрема, інформацію про категорію замовника (ч. 2 п. 1 ст. 21 Закону); інформацію про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції (ч. 2 п. 8 ст. 21 Закону). У зв'язку з відсутністю у Оголошенні закупівлі за процедурою: відкриті торги окремого поля "категорія Замовника" та "Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції" дана інформація зазначається у даних Примітках: Категорія: відповідно до ч. 1 п.3 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" - юридична особа, яка є підприємством, що забезпечує потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, та має наступну ознаку: одержувач бюджетних коштів. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Очікувана вартість

1 710 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 черв. 2020 14:49

до 21 черв. 2020 23:23

Аукціон

з 22 черв. 2020 12:35

до 22 черв. 2020 12:56

Кваліфікація

з 22 черв. 2020 12:56

до 26 черв. 2020 13:54

Пропозиції розглянуто

з 26 черв. 2020 13:54

до 13 лип. 2020 15:17

Подання пропозицій:
3 черв. 2020 14:49 – 21 черв. 2020 23:23
Початок аукціону:
22 черв. 2020 12:35 – 22 черв. 2020 12:56
Період уточнень:
3 черв. 2020 14:49 – 11 черв. 2020 23:23
Відповіді на питання до:
21 черв. 2020 23:23
Оскарження умов тендера:
3 черв. 2020 14:49 – 17 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 черв. 2020 14:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01988746
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Плеханова, буд. 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Карнаух
Володіння мовою:
Телефон:
+380505438618
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Відеоендоскопічна система

Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Код GMDN: 35616 Система ендоскопічної візуалізації

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 51400, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вул. Плеханова. буд. 9
2

Відеогастроскоп

Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Код GMDN: 17663 Гнучкий відеогастроскоп

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 51400, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вул. Плеханова. буд. 9
3

Відеоколоноскоп

Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Код GMDN: 36117 Гнучкий відеоколоноскоп, багаторазовий

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 51400, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вул. Плеханова. буд. 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 черв. 2020 14:57
Не вказано 3 черв. 2020 14:49
Документи закупівлі 3 черв. 2020 14:49
Не вказано 22 черв. 2020 12:56
Не вказано 22 черв. 2020 12:56

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Розрахунки проводяться після поставки товару Замовнику, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 15 банківських днів з дня отримання Товару, що встановлюється моментом підписання видаткової накладної обома сторонами.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 710 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
8 550,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Дмитро Жилін
E-mail: [email protected] Телефон: +380509386716 ЄДРПОУ:
42793886

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 черв. 2020 23:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Технічні специфікації 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Технічні специфікації 21 черв. 2020 23:05
Підтвердження відповідності 29 черв. 2020 11:47
Цінова пропозиція 29 черв. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Технічні специфікації 21 черв. 2020 23:05
Технічні специфікації 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Цінова пропозиція 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Підтвердження відповідності 21 черв. 2020 23:05
Підтвердження відповідності 29 черв. 2020 11:47
Електронний підпис 21 черв. 2020 23:08
Електронний підпис 21 черв. 2020 23:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Підтвердження відповідності 29 черв. 2020 11:47
Підтвердження відповідності 29 черв. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Технічні специфікації 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Технічні специфікації 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Підтвердження відповідності 29 черв. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 черв. 2020 23:05
Підтвердження відповідності 29 черв. 2020 11:47
Технічні специфікації 21 черв. 2020 23:05

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 26 черв. 2020 13:47
Довідка 26 черв. 2020 15:56
Довідка 26 черв. 2020 13:54
Електронний підпис 26 черв. 2020 13:54
Витяг з реєстру 22 черв. 2020 12:56

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 13 лип. 2020 13:14
Електронний підпис 13 лип. 2020 15:15

Пропозиція

1 675 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Данило Плакса
E-mail: [email protected] Телефон: +380672233058 ЄДРПОУ:
39331210
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 черв. 2020 10:05
Підтвердження відповідності 16 черв. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 16 черв. 2020 09:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2020 09:56
Цінова пропозиція 16 черв. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 16 черв. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 16 черв. 2020 09:56
Технічні специфікації 16 черв. 2020 09:56
Електронний підпис 16 черв. 2020 10:05
Підтвердження відповідності 16 черв. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 16 черв. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 16 черв. 2020 09:56

Пропозиція

1 701 450,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Залучення субпідрядника (субпідрядників) для виконання цієї закупівлі не передбачається

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Павлоградська центральна районна лікарня" Вербківської сільської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Оксана ДВОРЕЦЬКА
E-mail: [email protected] Телефон: +380952847624 ЄДРПОУ:
05498677
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 136 230,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Лампа операційна» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12010701 – Фіксовані безтіньові лампи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 12282 – Операційний світильник)
«Лампа операційна» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12010701 – Фіксовані безтіньові лампи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 12282 – Операційний світильник)
Ім'я:
Ольга Підгородецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380979995331 ЄДРПОУ:
03397564
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 228 037,35 грн без ПДВ

Дивитись
Інструменти для краніотома (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Інструменти для краніотома (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Ім'я:
Аліна Корзун
E-mail: [email protected] Телефон: +380674141791 ЄДРПОУ:
42789136
45
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

931 590,00 грн без ПДВ

Дивитись