Пасажирський мінівен 5-ти місний FIAT DOBLO Panorama 1.4 16v
1.Спроможність учасника поставити запропонований Товар повинна підтверджуватись оригіналом гарантійного листа від виробника (якщо учасник не є виробником товару), або офіційного представника виробника на території України, що підтверджує можливість
з 30 квіт. 2020 15:54
до 25 трав. 2020 10:00
з 26 трав. 2020 13:17
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
з метою дотримання проведення процедури відкритих торгів прийнято рішення протоколом №9 від 08.05.2020 року про відміну процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 17 трав. 2020 10:53 | |
| Електронний підпис | 18 трав. 2020 09:19 | |
| Електронний підпис | 18 трав. 2020 09:19 | |
|
|
||
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Товар повинен мати торгову марку, бути новими (не раніше 2019 року випуску), технічно справними, комплектуючі та матеріали – такі, що не були у вживанні. Для підтвердження учасник надає гарантійний лист.
1. Обов’язкові опції, що повинні бути присутні:
• Підігрів скла заднього виду
• Центральний замок
• Електросклопідйомники передні
• Інтелектуальний передній склоочисник
• Задній склоочисник
• Додаткова розетка на 12 V на панелі приладів
• Кришка паливного баку з замком
• Задні двері зі склом, які відкриваються доверху
• Маршрутний комп’ютер
• Радіо с MP3, AUX-IN/USB
• Управління функціями магнітоли на рульовому колесі
• Регульоване кермо по висоті
• Гідропідсилювач керма
• Передні та одна задня протитуманні фари
• Зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом та підігрівом
• Покажчики поворотів вбудовані в зовнішні дзеркала заднього виду
• Праві і ліві зсувні двері
2. Технічні характеристики
Габаритні розміри:
Довжина х Ширина х Висота, мм,
Не менше 4406 / 1832 /1845
Маса автомобіля в спорядженому
Код ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
18 черв. 2020 – 26 черв. 2020
|
Місце доставки: Україна, 35400, Рівненська область, гоща, Шевченка,63 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 трав. 2020 13:51 | |
| Кваліфікаційні критерії | 30 квіт. 2020 15:59 | |
| Не вказано | 13 трав. 2020 13:51 | |
| Електронний підпис | 30 квіт. 2020 16:00 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Гощанський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Вас може зацікавити
450 800,00 грн без ПДВ
Дивитись516 666,67 грн без ПДВ
Дивитись409 446,59 грн без ПДВ
Дивитись