Мікротом ротаційний
з 23 квіт. 2020 11:32
до 8 трав. 2020 11:37
з 12 трав. 2020 12:49
до 12 трав. 2020 13:16
з 12 трав. 2020 13:16
до 14 трав. 2020 12:05
з 14 трав. 2020 12:05
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Наказом Північного офісу Держаудитслужби від 21.05.2020 № 83 (Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 2020-05-22 13:20:25), на підставі інформації отриманої від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель, здійснювався моніторинг оголошеної процедури закупівель «ДК 021:2015: 33950000-4 - Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (Мікротом ротаційний) – 1шт», оголошення про проведення відкритих торгів ІЗ: UA-2020-04-23-000652-b. Період здійснення моніторингу: 22.05.2020 13:20 - 13.06.2020 00:00. За результатами моніторингу встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї. Керуючись п.2 частини 1 статті 32 Закону України "Про публічні закупівлі" в зв'язку з неможливістю виправити технічну помилки в тендерній документації Замовника відкритих торгів прийнято рышення Відмінити відкриті торги щодо закупівлі «ДК 021:2015: 33950000-4 - Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини (Мікротом ротаційний) – 1шт», оголошення UA-2020-04-23-000652-b.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 черв. 2020 10:47 | |
| Електронний підпис | 18 черв. 2020 11:11 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Мікротом ротаційний
Код ДК 021:2015:
33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 15 черв. 2020
|
Місце доставки: Україна, 03022, м. Київ, м.Київ, вул. Васильківська, 45 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 23 квіт. 2020 11:33 | |
| Електронний підпис | 23 квіт. 2020 11:42 | |
| Не вказано | 12 трав. 2020 13:16 | |
| Не вказано | 12 трав. 2020 13:16 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 трав. 2020 10:15 |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Електронний підпис | 8 трав. 2020 10:15 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 | |
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:14 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 12 трав. 2020 13:16 | |
| Ліцензія | 14 трав. 2020 11:00 | |
| Електронний підпис | 14 трав. 2020 11:04 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 трав. 2020 10:23 |
| Підтвердження відповідності | 8 трав. 2020 10:23 | |
| Підтвердження відповідності | 8 трав. 2020 10:23 | |
| Підтвердження відповідності | 8 трав. 2020 10:33 | |
| Підтвердження відповідності | 8 трав. 2020 10:23 | |
| Не вказано | 19 трав. 2020 18:01 | |
| Підтвердження відповідності | 8 трав. 2020 10:23 | |
| Електронний підпис | 8 трав. 2020 10:23 | |
| Електронний підпис | 8 трав. 2020 10:23 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 8 трав. 2020 10:23 | |
| Не вказано | 19 трав. 2020 18:01 | |
| Підтвердження відповідності | 8 трав. 2020 10:23 | |
| Не вказано | 19 трав. 2020 18:01 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 трав. 2020 10:23 | |
| Не вказано | 19 трав. 2020 18:01 | |
| Не вказано | 19 трав. 2020 18:01 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 14 трав. 2020 15:08 |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 14 трав. 2020 12:05 |
| Ліцензія | 14 трав. 2020 11:56 | |
| Електронний підпис | 14 трав. 2020 12:04 | |
| Витяг з реєстру | 14 трав. 2020 11:04 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 трав. 2020 10:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 трав. 2020 10:49 | |
| Цінова пропозиція | 7 трав. 2020 10:49 | |
| Технічні специфікації | 7 трав. 2020 10:49 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН УкраїниВас може зацікавити
183 082,00 грн без ПДВ
Дивитись