сирні продукти
з 3 лют. 2020 15:00
до 19 лют. 2020 15:05
з 20 лют. 2020 15:03
до 20 лют. 2020 15:36
з 20 лют. 2020 15:36
до 5 бер. 2020 11:22
з 5 бер. 2020 11:22
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
порушено порядок оприлюднення повідомлення про намір укласти договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 бер. 2020 14:27 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
сир твердий від 50% жирності
Код ДК 021:2015:
15544000-3 Твердий сир
|
Кількість: 510 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 41800, Сумська область, с.Атинське, Білопільський район |
| 2 |
сир плавлений від 55% жирності
Код ДК 021:2015:
15545000-0 Плавлений сир
|
Кількість: 510 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 41800, Сумська область, с.Атинське, Білопільський район |
| 3 |
сир кисломолочний від 5% жирності
Код ДК 021:2015:
15542000-9 Свіжий сир
|
Кількість: 2 550 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 41800, Сумська область, с.Атинське, Білопільський район |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 20 лют. 2020 15:36 | |
| Не вказано | 20 лют. 2020 15:36 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 3 лют. 2020 15:05 | |
| Документи закупівлі | 3 лют. 2020 15:01 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 19 лют. 2020 09:21 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 20 лют. 2020 15:36 | |
| Не вказано | 25 лют. 2020 10:23 | |
| Електронний підпис | 25 лют. 2020 10:24 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 19 лют. 2020 08:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2020 08:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2020 08:32 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 27 лют. 2020 11:37 | |
| Електронний підпис | 27 лют. 2020 12:41 | |
| Витяг з реєстру | 25 лют. 2020 10:25 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2020 07:43 | |
| Цінова пропозиція | 5 бер. 2020 12:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2020 07:43 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 бер. 2020 12:37 | |
| Не вказано | 5 бер. 2020 12:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лют. 2020 07:43 | |
| Не вказано | 5 бер. 2020 12:37 | |
| Цінова пропозиція | 19 лют. 2020 07:43 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 27 лют. 2020 12:42 | |
| Електронний підпис | 5 бер. 2020 11:22 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 5 бер. 2020 11:23 |
| Не вказано | 5 бер. 2020 11:15 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 6 бер. 2020 10:01 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 18 лют. 2020 16:21 |
| Електронний підпис | 18 лют. 2020 16:21 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2020 16:20 | |
| Технічні специфікації | 18 лют. 2020 16:20 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КУ КУСОР Атинський психоневрологічний інтернатВас може зацікавити
461 191,00 грн без ПДВ
Дивитись