Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15545000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-007162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Очікувана вартість1 353,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015-15540000-5-Сирні продукти (15545000-0-Плавлений сир)
Оголошено26 серп. 13:46
Прийом пропозицій26 серп. 13:46 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-25-001701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСир твердий, сир твердий сметанковий, сир кисломолочний, сирки плавлені та сир фета
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість31 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-001709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСир тостерний ''Лактіма'', Сир тостерний ''Полмек''
Очікувана вартість164,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-001856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирні продукти
Очікувана вартість2 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-001572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлавлений сир
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-000627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирні продукти
Ім'я:Живіцька Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500309767 ЄДРПОУ:43970360Очікувана вартість4 241,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-004878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСир твердий, плавлений
Очікувана вартість574,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-000416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСир
Очікувана вартість1 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-003134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСир плавлений
Очікувана вартість9 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-013506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирні продукти
Очікувана вартість2 953,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-012399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 447_15540000-5 Сирні продукти (Сири в асортименті (Крем-сир, пармезан, дорблю)
Оголошено2 квіт. 16:32
Прийом пропозицій2 квіт. 16:32 – 10 квіт. 12:00Очікувана вартість30 129,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-16-005010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 396_15540000-5 Сирні продукти (Сири в асортименті (Крем-сир, пармезан, дор блю)
Оголошено16 бер. 11:59
Прийом пропозицій16 бер. 11:59 – 24 бер. 15:00Очікувана вартість27 106,95 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-11-007943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлавлений сир
Очікувана вартість688,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-010538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиплавлений сир
Очікувана вартість10 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-002527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСир плавлений
Ім'я:Сокирко Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969475416 Факс:+380414532443ЄДРПОУ:33920224Очікувана вартість4 071,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-007974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-003634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирні продукти, а саме: сир кисломолочний, сир твердий, сир Бринза, сир плавлений Вершковий
Очікувана вартість13 980,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-009830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15540000-5 Сирні продукти
Оголошено25 лют. 15:14
Прийом пропозицій25 лют. 15:14 – 5 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 568 156,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-006519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСир плавлений порційний
Ім'я:Діана Василівна КучеряваE-mail: [email protected] Телефон: +380966237282 Веб сайт: ЄДРПОУ:43287790Оголошено24 лют. 12:40
Прийом пропозицій24 лют. 12:40 – 4 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість177 142,86 грн
з ПДВЗавершена