Послуги колекторських агентств (послуги по вчиненню фактичних та/або юридичних дій по погашенню заборгованості фізичними та юридичними особами, до яких у Замовника відповідно до укладених договорів та/або чинного законодавства є право на вимогу заборгованності)

Collection agency services (services for committing actual and / or legal actions for debt repayment by natural and legal persons to which the Customer has the right to claim debt in accordance with the concluded contracts and / or current legislation)

Очікувана вартість

23 000 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 лист. 2019 19:20

до 26 груд. 2019 10:00

Прекваліфікація

з 26 груд. 2019 10:01

до 2 січ. 2020 00:00

Аукціон

з 2 січ. 2020 12:16

до 2 січ. 2020 12:37

Кваліфікація

з 2 січ. 2020 12:37

до 2 січ. 2020 14:40

Пропозиції розглянуто

з 2 січ. 2020 14:40

до 17 січ. 2020 19:14

Подання пропозицій:
20 лист. 2019 19:20 – 26 груд. 2019 10:00
Початок аукціону:
2 січ. 2020 12:16 – 2 січ. 2020 12:37
Період уточнень:
20 лист. 2019 19:20 – 16 груд. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
26 груд. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
20 лист. 2019 19:20 – 22 груд. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 груд. 2019 23:34

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342573
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51914, Дніпропетровська область, місто Камьянське, вулиця Тритузна, 168
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Пещук Юлія Федорівна (Peshuk Yulia Fedorivna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380569506370
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги колекторських агентств (послуги по вчиненню фактичних та/або юридичних дій по погашенню заборгованості фізичними та юридичними особами, до яких у Замовника відповідно до укладених договорів та/або чинного законодавства є право на вимогу заборгованності)

Collection agency services (services for committing actual and / or legal actions for debt repayment by natural and legal persons to which the Customer has the right to claim debt in accordance with the concluded contracts and / or current legislation)

Код ДК 021:2015: 79940000-5 Послуги колекторських агентств

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51900, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, м. Кам'янське

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 січ. 2020 12:37
Не вказано 2 січ. 2020 12:37
Не вказано 20 лист. 2019 19:29
Не вказано 20 лист. 2019 19:29
Не вказано 16 груд. 2019 16:42
Не вказано 18 груд. 2019 23:29
Електронний підпис 20 лист. 2019 19:42
Електронний підпис 20 лист. 2019 19:42
Електронний підпис 20 лист. 2019 19:42
Не вказано 20 лист. 2019 19:29
Не вказано 20 лист. 2019 19:29
Не вказано 20 лист. 2019 19:29
Не вказано 20 лист. 2019 19:29
Не вказано 20 лист. 2019 19:29
Не вказано 20 лист. 2019 19:29
Не вказано 20 лист. 2019 19:29

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Оплата здійснюється Виконавцю протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття виконання доручення у вигляді підписаних сторонами актів приймання-передачі наданих послуг за відповідний розрахунковий період. Джерело фінансування - власні кошти.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
23 000 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
230 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
100 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 27 груд. 2019 р.

Ім'я:
Степан Старостін
E-mail: [email protected] Телефон: +380986623931 ЄДРПОУ:
2524506378

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 груд. 2019 14:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 14:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 14:10
Електронний підпис 23 груд. 2019 14:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 14:10

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 26 груд. 2019 10:01

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Лукашов Євген Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380967262391 ЄДРПОУ:
43289714

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 січ. 2020 10:27
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 15:02
23 груд. 2019 15:05
23 груд. 2019 15:05
23 груд. 2019 15:05
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 15:02
Електронний підпис 23 груд. 2019 15:05
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 15:02
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 16 січ. 2020 10:27
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 26 груд. 2019 10:02

Статус:

допущений до участі
не залучається
Ім'я:
Александр Венников
E-mail: [email protected] Телефон: +380504410666 ЄДРПОУ:
42099322

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 26 груд. 2019 09:19
Кваліфікаційні вимоги.pdf
конфіденційний файл не можна завантажити
конфіденційний
Договора с заказчиками услуг, которые предоставлены в качестве подтверждения опыта помечены грифом "Конфиденциально", .т.к. на Заказчиков распространяется закон о Банках и банковской деятельности.
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 груд. 2019 09:19
Підтвердження відповідності 26 груд. 2019 09:19
Підтвердження відповідності 26 груд. 2019 09:19
Підтвердження відповідності 26 груд. 2019 09:19
Підтвердження відповідності 26 груд. 2019 09:19
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 груд. 2019 09:19
Електронний підпис 26 груд. 2019 09:22

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 26 груд. 2019 10:02

Статус:

дискваліфіковано
Тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації, а саме: 1. Відсутні документи такі як: - Для юридичних осіб - Відомості з ЄДРПОУ, для фізичних осіб-підприємців – Відомості про визначення класифікаційних даних, які отримані не раніше дати оголошення даної закупівлі. - лист, згідно з яким Учасник гарантує, що інформація, надана ним у довільній формі у складі пропозиції є достовірною та актуальною на дату проведення аукціону. 2. Довідка в якій учасник зазначає інформацію по виконанню аналогічного договору заповнена не по формі, яка встановлена Замовником у ТД, а саме відсутнє заповнення "строк дії договору". Також в даній довідці зазначені 4-ри договора, але листи відгуки надано тільки на один договір. У складі тендерної пропозиції містяться листи-згод працівників, які зазначені у довідці щодо згоди на обробку та використання їх персональних даних, а згода на поширення та доступ їх персональних даних відсутня.

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Лукашов Євген Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380967262391 ЄДРПОУ:
43289714

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 груд. 2019 15:05
Не вказано 16 січ. 2020 10:27
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 15:02
23 груд. 2019 15:05
23 груд. 2019 15:05
23 груд. 2019 15:05
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 15:02
Електронний підпис 23 груд. 2019 15:05
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 15:02
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 16 січ. 2020 10:27
Не вказано 3 січ. 2020 13:52
Не вказано 3 січ. 2020 13:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 січ. 2020 14:35
Електронний підпис 2 січ. 2020 14:39
Довідка 2 січ. 2020 14:40
Довідка 9 січ. 2020 16:09
Довідка 6 січ. 2020 09:01
Довідка 9 січ. 2020 09:02
Не вказано 2 січ. 2020 14:35
Витяг з реєстру 2 січ. 2020 12:38

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 січ. 2020 19:14
Не вказано 17 січ. 2020 19:11

Пропозиція

20 000 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
не залучається
Ім'я:
Степан Старостін
E-mail: [email protected] Телефон: +380986623931 ЄДРПОУ:
2524506378

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 груд. 2019 14:15
Електронний підпис 23 груд. 2019 14:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 14:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 14:10
Електронний підпис 23 груд. 2019 14:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 груд. 2019 14:10

Пропозиція

21 000 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП Кам`янської міської ради "Тепломережі"