Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79940000-5»

  • ID: UA-2026-07-21-008807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «КОД ДК 021:2015 79940000-5 - ПОСЛУГИ КОЛЕКТОРСЬКИХ АГЕНТСТВ (ПОСЛУГИ АГЕНТСТВ ЩОДО СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З БОРЖНИКІВ ЗА ПОСЛУГИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ)»

    Ім'я:
    Геннадій Михайлович Деменін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 15:23

    Прийом пропозицій
    21 лип. 15:23 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 333 333,33 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-08-010701-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію

    Ім'я:
    Вічкань Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505607420 ЄДРПОУ:
    42474208
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 17:02

    Прийом пропозицій
    8 лип. 17:02 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 666 666,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-011199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги колекторських агентств

    Ім'я:
    Маляренко Олександр Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672339327 Веб сайт:
    https://sensebank.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    23494714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 16:11

    Прийом пропозицій
    1 лип. 00:00 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 639 965,53 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-003199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 79940000-5 (Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії)

    Ім'я:
    Сергій Матюшенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676308004 Веб сайт:
    http://www.kes.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    36639101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 10:56

    Прийом пропозицій
    24 черв. 10:56 – 2 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    1 575 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-010927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію

    Ім'я:
    Вічкань Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505607420 ЄДРПОУ:
    42474208
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 15:36

    Прийом пропозицій
    23 черв. 15:36 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 500 000,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-22-010129-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 79940000-5 Послуги колекторських агентств

    Ім'я:
    Олена Баланчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674736817 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 15:26

    Прийом пропозицій
    22 черв. 15:26 – 1 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    1 244 364,33 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-19-001103-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стягнення заборгованості за послуги централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання

    Ім'я:
    Рядняна Людмила Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969739483 ЄДРПОУ:
    00204033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 09:30

    Прийом пропозицій
    19 черв. 09:30 – 29 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 528 053,34 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-19-013259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги з водопостачання , водовідведення (ДК 021:2015: 79940000-5 - Послуги колекторських агентств)

    Ім'я:
    Лакиза Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988474457 ЄДРПОУ:
    03352716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 трав. 16:41

    Прийом пропозицій
    19 трав. 16:41 – 6 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    852 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-19-005666-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії ДК 021:2015:79940000-5 Послуги колекторських агентств

    Ім'я:
    Олена Альошкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563743059 Веб сайт:
    http://dniprorada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    32688148
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 трав. 12:04

    Прийом пропозицій
    19 трав. 12:04 – 27 трав. 14:00
    Очікувана вартість

    5 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-15-005317-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код дк 021 2015 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії)

    Ім'я:
    Коханівська Анна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544725176 Факс:
    +380544768107
    ЄДРПОУ:
    32325215
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 11:50

    Прийом пропозицій
    15 трав. 11:50 – 23 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    600 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-14-004905-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код дк 021 2015 79940000-5 - Послуги колекторських агентств ( Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії)

    Ім'я:
    Коханівська Анна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544725176 Факс:
    +380544768107
    ЄДРПОУ:
    32325215
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 11:43

    Прийом пропозицій
    14 трав. 11:43 – 22 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-04-08-004615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги централізованого водопостачання та водовідведення

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 квіт. 11:34

    Прийом пропозицій
    8 квіт. 11:34 – 16 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 066 666,67 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-01-010920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги щодо стягнення заборгованості за послуги з постачання електричної енергії

    Ім'я:
    Близнюк Олександр Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432657070 ЄДРПОУ:
    41835359
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 квіт. 15:51

    Прийом пропозицій
    1 квіт. 15:51 – 9 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-18-013467-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги централізованого водопостачання та водовідведення

    Ім'я:
    Сергій ТЕНДІТ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700185 Веб сайт:
    http://vodokanal.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    03352455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 бер. 16:26

    Прийом пропозицій
    18 бер. 16:26 – 26 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-18-010139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги щодо стягнення заборгованості за послуги з постачання електричної енергії

    Ім'я:
    Близнюк Олександр Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432657070 ЄДРПОУ:
    41835359
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 бер. 14:45

    Прийом пропозицій
    18 бер. 14:45 – 27 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-03-18-008668-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги агентств щодо стягнення простроченої заборгованості з фізичних осіб, що виникла за договорами про надання житлово-комунальних послуг

    Ім'я:
    Кіяшко Світлана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990956175 ЄДРПОУ:
    37346355
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 бер. 13:57

    Прийом пропозицій
    18 бер. 13:57 – 27 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    939 042,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-17-013644-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги щодо стягнення заборгованості за поставлену електричну енергію боржникам (споживачам)

    Ім'я:
    Лізогуб Олена Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380959114268 Веб сайт:
    http://sm.enera.ua
    ЄДРПОУ:
    41884537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 бер. 16:28

    Прийом пропозицій
    17 бер. 16:28 – 25 бер. 12:00
    Очікувана вартість

    2 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-10-008137-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги щодо стягнення заборгованості за послуги з постачання електричної енергії

    Ім'я:
    Гамениця Роман
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504645200 Веб сайт:
    http://cn.enera.ua
    ЄДРПОУ:
    41823846
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 бер. 13:48

    Прийом пропозицій
    10 бер. 13:48 – 18 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 000 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-05-002384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код дк 021 2015 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги щодо стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії)

    Ім'я:
    Коханівська Анна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544725176 Факс:
    +380544768107
    ЄДРПОУ:
    32325215
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-02-000444-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вчинення дії по спонуканню фізичних осіб та юридичних осіб до погашення простроченої заборгованості перед ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" за надані послуги/поставлений (проданий) товар.

    Ім'я:
    Петровський Євген Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 Веб сайт:
    http://cek.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    31793056
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 11 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro