Послуги щодо передавання даних мережами проводового зв'язку (послуги операційно-диспетчерського обслуговування об’єднаних диспетчерських систем будинків комунальної власності Дніпровського району м. Києва) ДК 021:2015 (CPV): 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків

Згідно тендерної документації

Services in transmission of data by networks of wire communication (services of operational-dispatching service of the integrated dispatching systems of buildings of communal property of the Dniprovsky district of Kiev) DK 021: 2015 (CPV): 79510000-2 Telephone call answering services

According to the tender documentation

Очікувана вартість

7 152 549,47 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 31 жовт. 2019 17:50

до 2 груд. 2019 09:00

Прекваліфікація

з 2 груд. 2019 09:02

до 9 груд. 2019 00:00

Аукціон

з 9 груд. 2019 11:38

до 9 груд. 2019 11:59

Кваліфікація

з 9 груд. 2019 11:59

до 10 груд. 2019 11:25

Пропозиції розглянуто

з 10 груд. 2019 11:25

до 26 груд. 2019 09:53

Подання пропозицій:
31 жовт. 2019 17:50 – 2 груд. 2019 09:00
Початок аукціону:
9 груд. 2019 11:38 – 9 груд. 2019 11:59
Період уточнень:
31 жовт. 2019 17:50 – 22 лист. 2019 09:00
Відповіді на питання до:
2 груд. 2019 09:00
Оскарження умов тендера:
31 жовт. 2019 17:50 – 28 лист. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
31 жовт. 2019 17:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39606435
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 02002, Київська область, Київ, вул.Челябінська,9-Г
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тупічак Олександр Борисович (Tupichak Oleksandr B.)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
380687299055,
E-mail:
Факс:
0445174396

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги щодо передавання даних мережами проводового зв'язку (послуги операційно-диспетчерського обслуговування об’єднаних диспетчерських систем будинків комунальної власності Дніпровського району м. Києва) ДК 021:2015 (CPV): 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків

Services in transmission of data by networks of wire communication (services of operational-dispatching service of the integrated dispatching systems of buildings of communal property of the Dniprovsky district of Kiev) DK 021: 2015 (CPV): 79510000-2 Telephone call answering services

Код ДК 021:2015: 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 02002, місто Київ, Київ, Челябінська, 9Г

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 груд. 2019 11:59
Не вказано 9 груд. 2019 11:59
Електронний підпис 31 жовт. 2019 17:54
Документи закупівлі 31 жовт. 2019 17:52

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 152 549,47 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
71 525,49 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
100 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 3 груд. 2019 р.

Ім'я:
Андрусенко Ольга Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445000665, 380442909810 ЄДРПОУ:
37700674

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:40
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:38
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:02
Технічні специфікації 28 лист. 2019 14:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:31
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:01
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:50
Технічні специфікації 28 лист. 2019 14:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:56
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:32
Цінова пропозиція 28 лист. 2019 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:30
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:47
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:04
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:40
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:31

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 2 груд. 2019 09:03

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Чебакова Юлія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380673291601, ЄДРПОУ:
38761078

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 16:59
Цінова пропозиція 28 лист. 2019 16:56
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:10
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:08
Технічні специфікації 28 лист. 2019 17:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 16:56
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 16:58
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:14
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:12
Технічні специфікації 28 лист. 2019 17:16
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 16:59

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 2 груд. 2019 09:03

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Андрусенко Ольга Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445000665, 380442909810 ЄДРПОУ:
37700674

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:40
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:38
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:02
Технічні специфікації 28 лист. 2019 14:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:31
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:01
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:50
Технічні специфікації 28 лист. 2019 14:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:56
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:32
Цінова пропозиція 28 лист. 2019 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:30
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:47
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:04
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:40
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 14:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 14:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 15:31

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 груд. 2019 11:25
Витяг з реєстру 9 груд. 2019 11:59
Довідка 11 груд. 2019 17:08
Довідка 10 груд. 2019 11:25
10 груд. 2019 11:23

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 груд. 2019 09:52
Підписаний договір 26 груд. 2019 09:48

Пропозиція

7 092 944,88 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Чебакова Юлія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380673291601, ЄДРПОУ:
38761078

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 16:59
Цінова пропозиція 28 лист. 2019 16:56
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:10
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:08
Технічні специфікації 28 лист. 2019 17:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 16:56
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 17:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 16:58
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:14
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:12
Технічні специфікації 28 лист. 2019 17:16
Підтвердження відповідності 28 лист. 2019 17:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2019 16:59

Пропозиція

7 146 588,96 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"