Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79510000-2»
-
ID: UA-2026-08-06-010183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги контакт-центру для опрацювання телефонних звернень та інформування користувачів через телефонію)
Оголошено6 серп. 16:17
Прийом пропозицій6 серп. 16:17 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість225 280,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційно-телекомунікаційні послуги (Обробка вхідних викликів операторами)) ДК 021:2015:79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (79512000-6 - Кол-центри)
Оголошено23 лип. 15:38
Прийом пропозицій23 лип. 15:38 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість209 258,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-004995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційно-телекомунікаційні послуги (Обробка вхідних викликів операторами)) ДК 021:2015:79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (79512000-6 - Кол-центри)
Оголошено29 черв. 15:45
Прийом пропозицій29 черв. 15:45 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість251 110,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-002041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-004815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)
Ім'я:Версон Ольга МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380669537399 Веб сайт: ЄДРПОУ:04357466Очікувана вартість23 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-012331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
Оголошено26 трав. 16:19
Прийом пропозицій26 трав. 16:19 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-013928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з приймання та обробки вхідних дзвінків
Ім'я:Турчина Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500508234 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено18 трав. 19:03
Прийом пропозицій18 трав. 19:03 – 26 трав. 23:00Очікувана вартість41 760 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-007084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга функціонування анонімної гарячої лінії повідомлень про порушення, в т.ч. корупційні
Ім'я:КАВЕРІНА Тетяна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442383705 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено13 трав. 13:41
Прийом пропозицій13 трав. 13:41 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість196 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-001528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому у неробочий час та вихідні дні телефонних дзвінків, телефонограм (договір ЦПХ)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-012957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
Оголошено4 трав. 17:37
Прийом пропозицій4 трав. 17:37 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 100 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-28-007102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків Послуга функціонування анонімної гарячої лінії повідомлень про порушення, в т.ч. корупційні
Ім'я:КАВЕРІНА Тетяна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442383705 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено28 квіт. 13:03
Прийом пропозицій28 квіт. 13:03 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість196 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-27-004754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків
Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-002725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалаштування та обслуговування віртуальної АТС
Очікувана вартість23 735,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-009158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з приймання телефонних дзвінків «Гарячої лінії Харківщини 1552»
Очікувана вартість31 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro