код ДК 021:2015 - 18110000-3 (Костюми робочі утеплені (напівкомбінезон та куртка))
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 19 вер. 2019 10:58
до 24 вер. 2019 12:00
з 25 вер. 2019 08:00
до 30 вер. 2019 18:00
з 1 жовт. 2019 12:11
до 1 жовт. 2019 12:38
з 1 жовт. 2019 12:38
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
не було укладено жодного договору в термін передбачений пунктом 13 Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 31 жовт. 2019 16:12 | |
| Не вказано | 31 жовт. 2019 16:12 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Костюми робочі утеплені (напівкомбінезон та куртка)
Код ДК 021:2015:
18110000-3 Формений одяг
|
Кількість: 232 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, пр-т Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 вер. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 1 жовт. 2019 12:38 | |
| Не вказано | 1 жовт. 2019 12:38 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 19 вер. 2019 10:58 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Цінова пропозиція | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Технічні специфікації | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 вер. 2019 17:09 | |
| Технічні специфікації | 30 вер. 2019 17:09 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 жовт. 2019 14:34 | |
| Протокол розгляду | 22 жовт. 2019 14:32 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 | |
| Не вказано | 30 вер. 2019 17:52 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 31 жовт. 2019 16:09 | |
| Протокол розгляду | 31 жовт. 2019 16:08 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 27 вер. 2019 17:16 |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Електронний підпис | 27 вер. 2019 17:16 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
|
|
||
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
| Не вказано | 27 вер. 2019 13:38 | |
Пропозиція
Статус
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
361 140,27 грн без ПДВ
Дивитись415 530,00 грн без ПДВ
Дивитись376 516,35 грн без ПДВ
Дивитись