Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18110000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-009559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальний робочий одяг
Оголошено2 вер. 15:14
Прийом пропозицій2 вер. 15:14 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
Оголошено31 серп. 18:09
Прийом пропозицій31 серп. 18:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФормений одяг
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено31 серп. 13:26
Прийом пропозицій31 серп. 13:26 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-004724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецодяг утеплений; 18110000-3 Формений одяг за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено31 серп. 14:21
Прийом пропозицій31 серп. 14:21 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-29-000122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм літній повсякденний робочий ТИП 1
Оголошено29 серп. 10:15
Прийом пропозицій29 серп. 10:15 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюми робочі, куртка зимова робоча утеплена (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 18110000-3 Формений одяг)
Оголошено28 серп. 16:48
Прийом пропозицій28 серп. 16:48 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-004371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФорменний одяг (костюм польовий, куртка штормова, ремінь брючний)
Оголошено28 серп. 11:54
Прийом пропозицій28 серп. 11:54 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-003834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм (куртка, брюки) спеціальний темно-синього кольору (2 лоти)
Ім'я:Вячеслав ЖукE-mail: [email protected] Телефон: +380442547937, +380442547963 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108578Оголошено24 серп. 11:52
Прийом пропозицій24 серп. 11:52 – 7 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-19-010820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКостюм бавовняний в асортименті
Оголошено19 серп. 15:55
Прийом пропозицій19 серп. 15:55 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 468 021,08 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів1 дн. 21 г. 22 хв.
-
ID: UA-2026-08-11-011946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФормений одяг
Оголошено11 серп. 16:54
Прийом пропозицій11 серп. 16:54 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-22-014732-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Оголошено22 лют. 2022 18:32
Прийом пропозицій22 лют. 2022 18:32 – 25 бер. 2022 08:00 -
ID: UA-2017-11-09-000159-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги18110000-3 куртка формена
Ім'я:Сектор з електронних закупівельE-mail: [email protected] Телефон: +380444654907 ЄДРПОУ:40081221Оголошено9 лист. 2017 10:16
Прийом пропозицій9 лист. 2017 10:16 – 24 лист. 2017 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-014136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Формений одяг та формений одяг (взуття) для потреб охорони порядку».
Ім'я:Сіренко Микола ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380459856171 Факс:+380459856171Веб сайт: ЄДРПОУ:36449713Очікувана вартість67 000,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-002673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюм повсякденний
Очікувана вартість10 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХалат робочий нейлоновий
Очікувана вартість4 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдяг для учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (шкільна форма та спортивна форма)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАтрибутика для організації присвоєння звання Почесного професора (мантія, шапка, комір)
Очікувана вартість3 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиділовий та спортивний одяг для учнів пільгових категорій. ДК 021-2015 (СРV) - 18110000-3 Формений одяг (діловий та спортивний одяг для дітей пільгових категорій)
Ім'я:Галич Світлана ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445150124 Факс:+380445156092ЄДРПОУ:22886338Очікувана вартість31 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект виробничого одягу за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 18110000-3 Формений одяг (18113000-4)
Очікувана вартість99 918,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18110000-3 "Формений одяг"
Очікувана вартість3 804,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro