ДК 021:2015: код 34130000-7 «Мототранспортні вантажні засоби» (Автомобіль-самоскид із заднім розвантаженням МАЗ-6501С5-524-000 (Е- 5)) (або еквівалент)

Очікувана вартість

2 300 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 серп. 2019 10:25

до 13 вер. 2019 00:00

Аукціон

з 13 вер. 2019 11:14

до 13 вер. 2019 11:41

Кваліфікація

з 13 вер. 2019 11:41

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
28 серп. 2019 10:25 – 13 вер. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
13 вер. 2019 11:14 – 13 вер. 2019 11:41
Період уточнень:
28 серп. 2019 10:25 – 3 вер. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
13 вер. 2019 00:00
Дата останніх змін умов тендера:
29 серп. 2019 15:48

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити (скасувати) торги згідно оголошення про проведення відкритих торгів по предмету закупівлі: ДК 021:2015: код 34130000-7 «Мототранспортні вантажні засоби» (Автомобіль-самоскид із заднім розвантаженням МАЗ-6501С5-524-000 (Е- 5)) (або еквівалент) Ідентифікатор закупівлі UA-2019-08-28-000567-a на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 вер. 2019 15:02
Електронний підпис 19 вер. 2019 15:14
Не вказано 19 вер. 2019 15:02

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04341554
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84580, Донецька область, смт. Луганське, вул. Центральна, буд. 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Галина Неледва
Володіння мовою:
Телефон:
+380507017189
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Автомобіль-самоскид із заднім розвантаженням МАЗ-6501С5-524-000 (Е- 5) (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 31 жовт. 2019

Місце доставки:

Україна, 84580, Донецька область, Бахмутський район, смт. Луганське, вул. Центральна, б.7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 серп. 2019 10:25
Не вказано 28 серп. 2019 10:25
Не вказано 28 серп. 2019 10:25
Не вказано 28 серп. 2019 10:25
Не вказано 13 вер. 2019 11:41
Не вказано 13 вер. 2019 11:41
Не вказано 28 серп. 2019 10:25
Електронний підпис 28 серп. 2019 10:43
Електронний підпис 28 серп. 2019 10:43
Не вказано 28 серп. 2019 10:25

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Джерело фінансування. Місцевий бюджет

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 300 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
23 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Александр
E-mail: [email protected] Телефон: +380445010227 ЄДРПОУ:
23521635

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 вер. 2019 13:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2019 17:11
Цінова пропозиція 7 вер. 2019 17:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2019 17:11
Технічні специфікації 7 вер. 2019 17:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2019 17:11
Технічні специфікації 7 вер. 2019 17:11
Технічні специфікації 7 вер. 2019 17:11
Технічні специфікації 7 вер. 2019 17:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2019 17:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2019 17:11
Технічні специфікації 7 вер. 2019 17:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2019 17:11
Цінова пропозиція 13 вер. 2019 12:31
Електронний підпис 9 вер. 2019 13:07
Електронний підпис 9 вер. 2019 13:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2019 17:11
Технічні специфікації 7 вер. 2019 17:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 12:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2019 17:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 13 вер. 2019 11:41

Пропозиція

2 025 900,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Володимир Трибунський
E-mail: [email protected] Телефон: +380442278281 ЄДРПОУ:
34840653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 вер. 2019 16:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 вер. 2019 16:21
Технічні специфікації 10 вер. 2019 16:21
Електронний підпис 10 вер. 2019 16:22

Пропозиція

2 048 850,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АВТОКРАЗ"
E-mail: [email protected] ЄДРПОУ:
05808735

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 вер. 2019 17:24
Електронний підпис 12 вер. 2019 17:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2019 17:23
Цінова пропозиція 12 вер. 2019 17:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 вер. 2019 17:23
Технічні специфікації 12 вер. 2019 17:23

Пропозиція

2 048 900,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Луганська селищна рада Бахмутського району Донецької області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юрій Мельник
E-mail: [email protected] Телефон: +380679133377 ЄДРПОУ:
26630684
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 163 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Вантажний автомобіль спеціалізованого призначення
Вантажний автомобіль спеціалізованого призначення
Ім'я:
Перінська Оксана Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380322588465 Факс:
+380322616143
ЄДРПОУ:
20001591

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 180 150,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Євген Шаповал
E-mail: [email protected] Телефон: +380966657977 ЄДРПОУ:
26629577
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 286 237,00 грн з ПДВ

Дивитись