Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34130000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-013407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль (пікап) CHERY HIMLA за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — “Мототранспортні вантажні засоби”
Ім'я:Віктор ДушкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380675838906, +380660777918 ЄДРПОУ:26616307Оголошено2 вер. 17:52
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-005069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль підвищеної прохідності типу PICKUP вантажопідйомністю не менше 0,8т., з можливістю буксирування причепу не менше 0,85т.
Оголошено2 вер. 12:03
Прийом пропозицій8 вер. 11:57 – 14 вер. 11:57 -
ID: UA-2026-09-02-004649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВживаний вантажопасажирський автомобіль Volkswagen Crafter (фургон тентований з подвійною кабіною) або еквівалент
Оголошено2 вер. 11:52
Прийом пропозицій2 вер. 11:52 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобілі вантажні типу пікап для потреб ЗСУ та інших військових формувань
Оголошено2 вер. 11:29
Прийом пропозицій2 вер. 11:29 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль пікап JAC Т6 (або еквівалент) (для підтримки та потреб Збройних Сил України)
Оголошено2 вер. 10:47
Прийом пропозицій2 вер. 10:47 – 18 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-02-001351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАвтомобілі типу пікап
Оголошено2 вер. 09:48
Прийом пропозицій2 вер. 09:48 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів
Оголошено1 вер. 18:43
Прийом пропозицій1 вер. 18:43 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-011374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСідловий тягач ДК 021:2015: 34130000-7 - Мототранспортні вантажні засоби
Оголошено1 вер. 18:37
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина для прибирання доріг та прибудинкової території (з відвалом та прибиральною щіткою) BSHMT-YC4, виготовлена на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент)
Оголошено1 вер. 17:07
Прийом пропозицій1 вер. 17:07 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВантажний автомобіль Chery Himla
Оголошено1 вер. 14:27
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСідельний тягач з колісною формулою 6х4, обладнаний системою підключаємого гідроприводу переднього моста (для забезпечення підвищеної прохідності). Код ДК 021:2015: 34130000-7: Мототранспортні вантажні засоби
Оголошено1 вер. 12:39
Прийом пропозицій7 вер. 00:01 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль типу пікап - PEUGEOT LANDTREK
Оголошено1 вер. 11:44
Прийом пропозицій5 вер. 09:00 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-001476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль типу пікап
Оголошено1 вер. 10:16
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль типу пікап FORD RANGER XLT 6 МТ
Оголошено1 вер. 09:02
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобіль вантажний FORD TRANSIT V363 ICA3
Оголошено31 серп. 23:32
Прийом пропозицій4 вер. 22:37 – 9 вер. 22:38 -
ID: UA-2026-08-31-013674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г) за ДК 021:2015 - 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби в рамках Проєкту: «Підвищення ефективності надання первинної медичної допомоги рятувальниками та медичними командами» в рамках Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027)
Оголошено31 серп. 23:17
Прийом пропозицій31 серп. 23:17 – 1 жовт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль повнопривідний типу пікап
Ім'я:Кавун Євген ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380675970102 Факс:+380442262438ЄДРПОУ:07641601Оголошено31 серп. 21:15
Прийом пропозицій31 серп. 21:15 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФургон
Оголошено31 серп. 18:44
Прийом пропозицій31 серп. 18:44 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажний автомобіль бортовий за кодом ДК 021:2015 - 34130000-7 -Мототранспортні вантажні засоби (проєкт: «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної освіти»)
Оголошено31 серп. 17:19
Прийом пропозицій31 серп. 17:19 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Вантажопасажирський автомобіль - 2 одиниці
Оголошено31 серп. 16:41
Прийом пропозицій31 серп. 16:41 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення