Пірометри

Пірометри

Очікувана вартість

99 400,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 серп. 2019 14:56

до 10 вер. 2019 10:00

Аукціон

з 11 вер. 2019 11:34

до 11 вер. 2019 12:01

Кваліфікація

з 11 вер. 2019 12:01

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 серп. 2019 14:56 – 10 вер. 2019 10:00
Початок аукціону:
11 вер. 2019 11:34 – 11 вер. 2019 12:01
Період уточнень:
20 серп. 2019 14:56 – 31 серп. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
10 вер. 2019 10:00
Дата останніх змін умов тендера:
20 серп. 2019 14:53

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити відкриті торги на закупівлю пірометрів згідно п.1, абз. 3, ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі", у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 вер. 2019 16:29

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081200
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ісаєва Олена Сергіївна
Володіння мовою:
Телефон:
(048) 727-27-62
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пірометри

Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин

Кількість:

28 шт

Період доставки:

до 25 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 65005, Одеська обл., Одеса, Заньковецької, 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 серп. 2019 14:53
Не вказано 11 вер. 2019 12:01
Не вказано 11 вер. 2019 12:01
Електронний підпис 20 серп. 2019 14:53
Не вказано 20 серп. 2019 14:53

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
99 400,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
497,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
3 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВ НВФ "Харків-Прилад"
E-mail: [email protected] Телефон: +380994338823 Веб сайт: ЄДРПОУ:
31557302

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Цінова пропозиція 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:34

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 вер. 2019 16:55
Витяг з реєстру 11 вер. 2019 12:01
Не вказано 16 вер. 2019 16:55

Пропозиція

84 000,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕТАЛОН-ПРИЛАД"
E-mail: [email protected] Телефон: +380577175156 Веб сайт: ЄДРПОУ:
31342156

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 вер. 2019 16:19
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Цінова пропозиція 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Електронний підпис 9 вер. 2019 16:19
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:18

Пропозиція

99 260,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Лебединська Юлія Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380577581673 Факс:
+380577581673
Веб сайт: ЄДРПОУ:
38880417

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Цінова пропозиція 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Технічні специфікації 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 вер. 2019 16:56

Пропозиція

99 400,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач міцності будівельних матеріалів ІПСМ – 38340000-0)
ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач міцності будівельних матеріалів ІПСМ – 38340000-0)
Ім'я:
Гладун Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

52 605,00 грн без ПДВ

Дивитись
Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для хімії для вчителя
Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для хімії для вчителя
Ім'я:
Павленко Алла Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380414531893 Факс:
+380414531208
ЄДРПОУ:
06669454

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

188 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс для фізики з реєстратором даних (38340000-0 - Прилади для вимірювання величин)
цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс для фізики з реєстратором даних (38340000-0 - Прилади для вимірювання величин)
Ім'я:
Косенко Наталія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380534051404 Факс:
+380534051404
ЄДРПОУ:
43139284

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

131 710,00 грн без ПДВ

Дивитись