Товар - код CPV 38340000-0 по ДК 021:2015 – Прилади для вимірювання величин (Калібратори)

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер УВТК - Сергієнко Наталія Валеріївна, т.05136 – 4-41-87 n_sergienko@ sunpp.atom.gov.ua

Очікувана вартість

1 996 064,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 серп. 2019 12:20

до 22 серп. 2019 12:24

Аукціон

з 23 серп. 2019 13:32

до 23 серп. 2019 13:53

Кваліфікація

з 23 серп. 2019 13:53

до 2 вер. 2019 14:44

Пропозиції розглянуто

з 2 вер. 2019 14:44

Подання пропозицій:
7 серп. 2019 12:20 – 22 серп. 2019 12:24
Початок аукціону:
23 серп. 2019 13:32 – 23 серп. 2019 13:53
Період уточнень:
7 серп. 2019 12:20 – 12 серп. 2019 12:24
Відповіді на питання до:
22 серп. 2019 12:24
Дата останніх змін умов тендера:
7 серп. 2019 12:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги не відбулись

Пояснення

Визнати такими, що не відбулись відкриті торги на закупівлю товару - код CPV 38340000-0 по ДК 021:2015 – Прилади для вимірювання величин (Калібратори) згідно частини другої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 вер. 2019 12:03

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20915546
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 55000, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Промзона ВП ЮУАЕС
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Міронов Сергій Леонідович (FRANKO Yuriy )
Володіння мовою:
Телефон:
+380513641330
E-mail:
Факс:
+380513642412

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Калібратори – 4 шт.(пункт РПЗ 9.383).Джерело фінансування закупівлі: відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС.

Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин

Кількість:

4 шт

Період доставки:

до 30 лист. 2019

Місце доставки:

Україна, 55002, Миколаївська область, Южноукраїнськ, ЮУВ ВП «Складське господарство». Строк поставки товарів на протязі 90 днів з дати публікації договору в системі ProZorro, але не пізніше 30.11.2019р.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 серп. 2019 12:35
Проєкт договору 7 серп. 2019 12:20
Не вказано 23 серп. 2019 13:53
Не вказано 23 серп. 2019 13:53
Технічні специфікації 7 серп. 2019 12:20
Документи закупівлі 7 серп. 2019 12:20
Проєкт договору 7 серп. 2019 12:20
Документи закупівлі 7 серп. 2019 12:20

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( робочі )
Опис:
Оплата відбувається протягом 45 робочих днів після постачання ТМЦ.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 996 064,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
20 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
50 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Сергей Лозинский
E-mail: [email protected] Телефон: +380442399678 ЄДРПОУ:
37905917

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 серп. 2019 10:21
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 3 вер. 2019 11:42
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 3 вер. 2019 11:42
Не вказано 3 вер. 2019 11:42
Не вказано 3 вер. 2019 11:42
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 3 вер. 2019 11:42
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 3 вер. 2019 11:42
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Цінова пропозиція 23 серп. 2019 14:25
Не вказано 3 вер. 2019 11:42
Електронний підпис 22 серп. 2019 10:21
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08
Не вказано 20 серп. 2019 11:08

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 23 серп. 2019 14:55
Електронний підпис 2 вер. 2019 14:44
Витяг з реєстру 23 серп. 2019 13:54
Не вказано 2 вер. 2019 14:43
Довідка 23 серп. 2019 13:54

Пропозиція

1 954 451,00 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕТАЛОН-ПРИЛАД"
E-mail: [email protected] Телефон: +380970364101 ЄДРПОУ:
40711560

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 серп. 2019 16:31
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Електронний підпис 21 серп. 2019 16:31
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Цінова пропозиція 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11
Технічні специфікації 21 серп. 2019 16:11

Пропозиція

1 988 370,00 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Комончук Ольга Іллівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380971345217,380362643737 ЄДРПОУ:
01566293

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 488 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Індикативна станція моніторингу повітря Сairnet V3 або еквівалент (ДК 021:2015: 38344000-8 - Прилади для моніторингу забруднень)
Індикативна станція моніторингу повітря Сairnet V3 або еквівалент (ДК 021:2015: 38344000-8 - Прилади для моніторингу забруднень)
Ім'я:
Бойко Ярина Тарасівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322975982 ЄДРПОУ:
43326991

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 666 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кучерук Олена Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
40538421
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 635 748,00 грн без ПДВ

Дивитись