Сміттєві баки

Очікувана вартість

212 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 31 лип. 2019 12:41

до 15 серп. 2019 12:45

Аукціон

з 16 серп. 2019 12:45

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
31 лип. 2019 12:41 – 15 серп. 2019 12:45
Початок аукціону:
16 серп. 2019 12:45
Період уточнень:
31 лип. 2019 12:41 – 5 серп. 2019 12:45
Відповіді на питання до:
15 серп. 2019 12:45
Оскарження умов тендера:
31 лип. 2019 12:41 – 11 серп. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
31 лип. 2019 12:47

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відповідно до абзацу 4 пункту 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з порушенням порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, передбаченого цим Законом.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 серп. 2019 14:51

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04412432
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 16300, Чернігівська область, смт Куликівка, вулиця Миру, 93
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Богдан Віктор Васильович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380464321175
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Сміттєві баки

Код ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття

Кількість:

23 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 16300, Чернігівська область, смт Куликівка, вул. Миру, буд. 67

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 лип. 2019 12:47
Документи закупівлі 31 лип. 2019 12:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
212 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Куликівська селищна рада