Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928480-6»
-
ID: UA-2026-08-26-007073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУрни бетонні вуличні
Оголошено26 серп. 13:45
Прийом пропозицій26 серп. 13:45 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-010819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщик для сміття
Очікувана вартість17 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання бетонних смітників 38х59
Ім'я:Кисіль Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380500722161 ЄДРПОУ:26099415Очікувана вартість26 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для ТПВ
Ім'я:Левицька Маріанна ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380347498334 Факс:+380347498163ЄДРПОУ:04355119Очікувана вартість99 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак для сміття 70 л сірий Planet
Очікувана вартість18 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна "Капелюх" 25л
Очікувана вартість5 856,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття
Очікувана вартість8 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБак для збору відходів
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна вулична для сміття С7-25 25 л чорний (код ДК 021:2015 –34920000-2 - Дорожнє обладнання)
Очікувана вартість3 966,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУрни з кришкою
Оголошено19 серп. 08:58
Прийом пропозицій19 серп. 08:58 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість711 041,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-004526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для твердих побутових відходів
Очікувана вартість66 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна металева кругла ,8л згідно коду ДК 021:2015 34920000-2 Дорожнє обладнання
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМусорка металева
Ім'я:Черкашин Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380545854434 Факс:+380545854434ЄДРПОУ:14003083Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна вулична для сміття з попільничкою
Очікувана вартість2 324,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери та урни для відходів і сміття
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрна вулична для сміття з попільничкою
Очікувана вартість2 324,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУрни для відходів і сміття
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУрни бетонні вуличні
Оголошено12 серп. 16:51
Прийом пропозицій12 серп. 16:51 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість141 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-010013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожнє обладнання
Очікувана вартість8 679,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro