шкільний автобус

Очікувана вартість

1 850 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 25 черв. 2019 16:33

до 18 лип. 2019 08:00

Аукціон

з 19 лип. 2019 12:12

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
25 черв. 2019 16:33 – 18 лип. 2019 08:00
Початок аукціону:
19 лип. 2019 12:12
Період уточнень:
25 черв. 2019 16:33 – 8 лип. 2019 08:00
Відповіді на питання до:
18 лип. 2019 08:00
Оскарження умов тендера:
25 черв. 2019 16:33 – 14 лип. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
26 черв. 2019 13:33

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

На виконання виявлених порушень, які були встановлені за результатами моніторингу , а саме : тендерна документація не містить вимог, встановлених частиною третьою статті 17 Закону щодо надання документів переможцем торгів, чим порушено вимоги пункту 2 частини другої статті 22 Закону; у формі оголошення про проведення відкритих торгів не відображено інформацію у пункті: «10². Джерело фінансування закупівлі» тендерним комітетом Опорного закладу: Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№2 Липовецької райо

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 лип. 2019 15:39

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21724110
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 22500, Вінницька область, м. Липовець, вул. Героїв Майдану, 11
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дмитро Якович Черепашук
Володіння мовою:
Телефон:
+380957316518
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

шкільний автобус

Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб

Кількість:

1 штука

Період доставки:

31 лип. 2019 – 31 серп. 2019

Місце доставки:

Україна, 22500, Вінницька область, м.Липовець, Героїв Майдану,11

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 25 черв. 2019 16:33
Документи закупівлі 26 черв. 2019 13:32
Електронний підпис 25 черв. 2019 16:33
Електронний підпис 25 черв. 2019 16:33
Документи закупівлі 26 черв. 2019 13:32

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 850 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області

Вас може зацікавити

Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013
Ім'я:
Валентин Надопта
E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
04402899
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 312 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (без можливості перевезення школярів із обмеженою можливістю до пересування)), для забезпечення реалізації публічного інвестиційного проекту "Безперешкодний доступ до якісної освіти - шкільні автобуси"
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (без можливості перевезення школярів із обмеженою можливістю до пересування)), для забезпечення реалізації публічного інвестиційного проекту "Безперешкодний доступ до якісної освіти - шкільні автобуси"
Ім'я:
Козюбра Руслана Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509468657 ЄДРПОУ:
44020707

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 314 583,34 грн без ПДВ

Дивитись
Автобус для здійснення міського та приміського перевезення пасажирів марки Mercedes-Benz (або еквівалент (Ford, MAN, Renault, IVECO, Scania та ін.)) б/у, код ДК 021-2015 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Автобус для здійснення міського та приміського перевезення пасажирів марки Mercedes-Benz (або еквівалент (Ford, MAN, Renault, IVECO, Scania та ін.)) б/у, код ДК 021-2015 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Ім'я:
ВУЙКО ЛІНА ВІКТОРІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: 380978419119 ЄДРПОУ:
32231431

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 083 333,34 грн без ПДВ

Дивитись