Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34120000-4»

  • ID: UA-2026-09-02-006990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автобус АТАМАН А09216 клас ІІ або еквівалент

    Ім'я:
    Ірина Сеїна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990149252 ЄДРПОУ:
    45243891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 13:44

    Прийом пропозицій
    2 вер. 13:44 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 208 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 8 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008422-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013; Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)

    Ім'я:
    Парандюк Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487226643 ЄДРПОУ:
    33722647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:26

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:26 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    20 533 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Міжміський автобус

    Ім'я:
    Авдоніна Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 ЄДРПОУ:
    20055078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:31

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:31 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    13 550 013,75 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002986-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пасажирський автобус

    Ім'я:
    Авдоніна Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 ЄДРПОУ:
    20055078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:26 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    5 244 775,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001964-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автобус для здійснення міського та приміського перевезення пасажирів марки Mercedes-Benz (або еквівалент (Ford, MAN, Renault, IVECO, Scania та ін.)) б/у, код ДК 021-2015 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб

    Ім'я:
    ВУЙКО ЛІНА ВІКТОРІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978419119 ЄДРПОУ:
    32231431
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:29

    Прийом пропозицій
    28 серп. 10:29 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 083 333,34 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 8 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011472-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобіль (пасажирський автобус)

    Ім'я:
    Оксана Островська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507680483 ЄДРПОУ:
    42631262
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:38

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:38 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 391 111,11 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 8 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Закупівля шкільних автобусів для забезпечення безперешкодного доступу до освіти у Миколаївській області.

    Ім'я:
    Іван Пантєлєєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512379297 ЄДРПОУ:
    33188639
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:08

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:08 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    43 500 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 20 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-005315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)

    Ім'я:
    Ірина Моторна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957963029 ЄДРПОУ:
    40737491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 12:40

    Прийом пропозицій
    27 серп. 12:40 – 3 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    3 355 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автобуси спеціалізованого призначення

    Ім'я:
    Анатолій Миколайович Лобко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442547953 Веб сайт:
    https://www.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:24

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:24 – 3 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    63 126 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-001543-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Спеціалізований автомобіль для перевезення пасажирів (категорія М2)

    Ім'я:
    Дмитро Тарасенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380933012756 ЄДРПОУ:
    20001289
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 09:55

    Прийом пропозицій
    1 вер. 12:00 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    3 100 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 20 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-008042-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізований автобус

    Ім'я:
    Андрій Якуб'як
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979684957 ЄДРПОУ:
    38555228
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 17:04

    Прийом пропозицій
    24 серп. 17:04 – 24 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 035 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    21 дн. 8 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-005312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автобус

    Ім'я:
    Зубок Роман Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971727775 ЄДРПОУ:
    44709450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 13:13

    Прийом пропозицій
    28 серп. 09:00 – 9 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    9 122 292,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 17 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2021-03-10-003048-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з публікацією англійською мовою

    Міський (низько підлоговий) автобус “SAZ” LE 60 (1 клас)

    Ім'я:
    Мончак Олексій Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442005023 Факс:
    +380442005023
    ЄДРПОУ:
    30401456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 бер. 2021 12:58

    Прийом пропозицій
    10 бер. 2021 12:58 – 27 трав. 2021 10:00
    Очікувана вартість

    9 166 200,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2019-08-19-000604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з публікацією англійською мовою

    Громадські автобуси

    Ім'я:
    Римма Колісниченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664141589,+380516221360 Веб сайт:
    http://snigiryevka-rada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04056581
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 2019 11:52

    Прийом пропозицій
    19 серп. 2019 11:52 – 20 вер. 2019 11:32
    Очікувана вартість

    5 200 000,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013

    Ім'я:
    Валентин Надопта
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
    04402899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 19:53

    Прийом пропозицій
    28 серп. 19:53 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    3 312 500,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-28-009120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (без можливості перевезення школярів із обмеженою можливістю до пересування)), для забезпечення реалізації публічного інвестиційного проекту "Безперешкодний доступ до якісної освіти - шкільні автобуси"

    Ім'я:
    Козюбра Руслана Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509468657 ЄДРПОУ:
    44020707
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:50

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:50 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 314 583,34 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-28-003203-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)

    Ім'я:
    Інна Гліненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676090822 Веб сайт:
    http://centr-ogzzo.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    37864415
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:20

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:20 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    32 512 500,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-28-002786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013

    Ім'я:
    Інна Гліненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676090822 Веб сайт:
    http://centr-ogzzo.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    37864415
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:21

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:21 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    23 187 500,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-27-007350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Закупівля шкільних автобусів для забезпечення безперешкодного доступу до освіти у Миколаївській області

    Ім'я:
    Іван Пантєлєєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512379297 ЄДРПОУ:
    33188639
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:17

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:17 – 7 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    52 200 000,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-26-003701-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    «Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013» (Код згідно ДК «Єдиний закупівельний словник» 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)

    Ім'я:
    Оксана Кузевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473633058 Веб сайт:
    http://stepanci.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    41819908
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:18

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:18 – 31 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    3 312 500,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 270 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro