Послуги з фарбування металевих конструкцій прогонових споруд мосту 61 км дільниці Одеса – Білгород-Дністровський.

детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти

Services on painting of metal constructions of runways of the bridge 61 km of the section of Odessa - Belgorod-Dniester.

See more details in the tender documents Source of funding - own funds

Очікувана вартість

4 013 200,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 14 черв. 2019 15:57

до 22 лип. 2019 10:00

Прекваліфікація

з 22 лип. 2019 10:02

до 13 серп. 2019 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 черв. 2019 15:57 – 22 лип. 2019 10:00
Період уточнень:
14 черв. 2019 15:57 – 12 лип. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
22 лип. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
14 черв. 2019 15:57 – 18 лип. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
14 черв. 2019 15:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Керуючись до абз. 6 п.1 ст.31 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 №922-VIІI (допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 серп. 2019 12:08

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081200
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Салій Надія Миколаївна (Saliy Nadezhda )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(048)727-14-30
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Савицький Юрій Вікторович (Savitsky Yuri)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(048)727-45-31
E-mail:
Факс:
(048)727-47-72, (048)727-46-50

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з фарбування металевих конструкцій прогонових споруд мосту 61 км дільниці Одеса – Білгород-Дністровський. Джерело фінансування – власні кошти.

Services on painting of metal constructions of runways of the bridge 61 km of the section of Odessa - Belgorod-Dniester.

Код ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 30 лист. 2019

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 черв. 2019 15:54
Електронний підпис 14 черв. 2019 15:54
Не вказано 14 черв. 2019 15:54

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 013 200,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
20 066,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
45 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Ім'я:
Денис Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380950000571 ЄДРПОУ:
39115550

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Підтвердження відповідності 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Електронний підпис 22 лип. 2019 08:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Технічні специфікації 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 08:44

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 серп. 2019 12:03
Витяг з реєстру 5 серп. 2019 16:34
Не вказано 7 серп. 2019 12:03

Статус:

дискваліфіковано
- в порушення вимог п. 5 ст.28 Закону України “Про публічні закупівлі” надано калькуляцію на послуги фарбування металевих конструкцій прогонових споруд мосту 61 км дільниці Одеса – Білгород-Дністровський на етапі прекваліфікації учасників, що відповідно вимог абз. 2 п.5.5 розділу 3 “Інструкції з підготовки тендерної пропозиції - пропозиція даного Учасника вважається поданою із суттєвим порушенням.
Ім'я:
Великий Олександр Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380676347152, ЄДРПОУ:
34974380

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 22 лип. 2019 09:37
Підтвердження відповідності 22 лип. 2019 09:37
Підтвердження відповідності 22 лип. 2019 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:37
Електронний підпис 22 лип. 2019 09:52

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 22 лип. 2019 12:20
Не вказано 7 серп. 2019 12:04
Електронний підпис 7 серп. 2019 12:04

Статус:

дискваліфіковано
- в порушення вимог п.2.1 п. 5 розділу 3 «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції» не надано відповідний документ повірки товщиноміра лакофарбового покриття; - в порушення вимог п.5.7 розділу 3 «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції» надано копію дозволу Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України, на виконання робіт підвищеної небезпеки, який не містить інформації про можливість виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме: верхолазні роботи.
Ім'я:
Левін Ігор Леонідович
E-mail: [email protected] Телефон: +380482346047 ЄДРПОУ:
40896227

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 серп. 2019 12:05
Електронний підпис 7 серп. 2019 12:05
Витяг з реєстру 22 лип. 2019 12:22

Статус:

допущений до участі

Учасники аукціону

Ім'я:
Левін Ігор Леонідович
E-mail: [email protected] Телефон: +380482346047 ЄДРПОУ:
40896227

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2019 09:41

Пропозиція

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

Роботи - ДК 021:2015 код СРV 45440000-3 Фарбування та скління (Капітальний ремонт антикорозійного захисту та ущільнюючих пристроїв механічного обладнання щитової стінки НБ ГА-3). РПЗ - 7.11
Роботи - ДК 021:2015 код СРV 45440000-3 Фарбування та скління (Капітальний ремонт антикорозійного захисту та ущільнюючих пристроїв механічного обладнання щитової стінки НБ ГА-3). РПЗ - 7.11
Ім'я:
Савін Сергій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 ЄДРПОУ:
20915546
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 084 989,00 грн без ПДВ

Дивитись
Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття технологічних трубопроводів, пристроїв та блоків ГРС Бердичівського ПМ Подільського ЛВУМГ Житомирська та Київська обл.)
Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття технологічних трубопроводів, пристроїв та блоків ГРС Бердичівського ПМ Подільського ЛВУМГ Житомирська та Київська обл.)
Ім'я:
Єрмакова Валентина Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442936367 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 316 943,33 грн без ПДВ

Дивитись
Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття технологічних трубопроводів, пристроїв та блоків ГРС Бердичівського ПМ Подільського ЛВУМГ Житомирська та Вінницька обл.)
Фарбування та скління (Відновлення антикорозійного покриття технологічних трубопроводів, пристроїв та блоків ГРС Бердичівського ПМ Подільського ЛВУМГ Житомирська та Вінницька обл.)
Ім'я:
Єрмакова Валентина Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442936367 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 975 440,00 грн без ПДВ

Дивитись