Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45440000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-009740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з нанесення броньованої плівки на віконні отвори в приміщенні адміністративної будівлі Запорізької митниці, ДК 021:2015 (СРV) 45440000-3 Фарбування та скління
Оголошено4 вер. 14:48
Прийом пропозицій4 вер. 14:48 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарбування та скління (Відновлення захисного лакофарбового покриття надземних переходів та відновлення захисного покриття переходів "земля-повітря" лінійної частини магістральних газопроводів (Західне ЛВУМГ Бібрський ПМ))
Оголошено4 вер. 13:45
Прийом пропозицій4 вер. 13:45 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-013592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарбування та скління (Відновлення захисного покриття надземних переходів, вузлів запуску внутрішньотрубних засобів очищення та діагностування, переходів "земля-повітря", лінійної частини магістральних газопроводів (Карпатське ЛВУМГ))
Оголошено3 вер. 16:55
Прийом пропозицій3 вер. 16:55 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-011903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт пасажирського терміналу «D» (інв. № 47578), с заміни пошкодженого скла»
Оголошено3 вер. 15:55
Прийом пропозицій3 вер. 15:55 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (Поточні ремонтні роботи зі скління (конкорс, Південний вокзал) станції Київ-Пасажирський)
Оголошено31 серп. 18:37
Прийом пропозицій31 серп. 18:37 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-009564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45440000-3 — Фарбування та скління (Послуги з поклейки бронеплівки)
Оголошено31 серп. 16:01
Прийом пропозицій31 серп. 16:01 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з усунення аварій в житловому фонді м. Дніпро, Поточний ремонт фасадів житлових будинків (ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботи)»
Оголошено31 серп. 11:22
Прийом пропозицій31 серп. 11:22 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-000924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Олександра Чабана, 2, місто Харків (код ДК 021:2015-45440000-3 Фарбування та скління)
Оголошено28 серп. 09:32
Прийом пропозицій28 серп. 09:32 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-010350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту із герметизації міжпанельних швів житлового будинку (усунення аварійної ситуації) за адресою: вул. Янтарна, буд. 75)
Ім'я:Ольга НорE-mail: [email protected] Телефон: +380567670945, +380567670943 Веб сайт: ЄДРПОУ:44378972Оголошено26 серп. 15:35
Прийом пропозицій26 серп. 15:35 – 6 вер. 15:28 -
ID: UA-2026-08-25-004104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: проспект Аерокосмічний, 176, корпус № 10, місто Харків (код ДК 021:2015-45440000-3 Фарбування та скління)
Оголошено25 серп. 11:31
Прийом пропозицій25 серп. 11:31 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-18-010984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеханічні роботи та роботи з нанесення гальванічного покриття
Оголошено18 серп. 16:03
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-14-006589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи - ДК 021:2015 код СРV 45440000-3 Фарбування та скління (Капітальний ремонт антикорозійного захисту та ущільнюючих пристроїв механічного обладнання щитової стінки НБ ГА-3). РПЗ - 7.11
Оголошено14 серп. 13:36
Прийом пропозицій14 серп. 13:36 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-05-000385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з тонування офісного скла матовою плівкою.
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарбування пішохідного огородження на вулично-дорожній мережі міста Луцька
Очікувана вартість92 327,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з малярних робіт
Ім'я:Алла ЗахароваE-mail: [email protected] Телефон: +380675670373, +380675670373 ЄДРПОУ:01984027Очікувана вартість117 736,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з нанесення захисного покриття на скляні поверхні за адресою: м.Запоріжжя, проспект Соборний, 41.
Очікувана вартість169 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураПослуга з закриття віконних прорізів та дверних проємів шахт ліфтів листами ОSB в багатоквартирних житлових будинках Краматорської територіальної громади, пошкоджених внаслідок збройної агресії. ДК 021:2015: 45443000-4 - Фасадні роботи
Очікувана вартість415 125,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-04-002427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту адмінбудівлі,вул.Бульварна,28
Очікувана вартість199 745,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт фасаду АЗПСМ №1 м.Златопіль за адресою: Харківська обл., Лозівський р-н, м. Златопіль, вул. Світанкова,3,
Очікувана вартість191 304,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту приміщень Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Козівської селищної ради" по вул.Зелена ,19 в селищі Козова Тернопільська обл (частини приміщення 2-го поверху стоматологічного корпусу) (Код ДК 021:2015:45440000-3- Фарбування
та скління) (Код ДК 021:2015:45440000-3 - Фарбування та скління) Очікувана вартість199 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro