Легковий автомобіль RENAULT DUSTER ZEN 1.6 (115 hp) MT 5 4х2 або еквівалент

Очікувана вартість

450 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 черв. 2019 14:30

до 24 черв. 2019 17:15

Аукціон

з 25 черв. 2019 11:55

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
7 черв. 2019 14:30 – 24 черв. 2019 17:15
Початок аукціону:
25 черв. 2019 11:55
Період уточнень:
7 черв. 2019 14:30 – 14 черв. 2019 17:15
Відповіді на питання до:
24 черв. 2019 17:15
Оскарження умов тендера:
7 черв. 2019 14:30 – 20 черв. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
7 черв. 2019 15:02

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

що дане оголошення про проведення відкритих торгів було оприлюднене 07.06.2019 року в електронній системі закупівель без урахування внесених змін до форми оголошення про проведення відкритих торгів, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 березня 2019 року № 463 «Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490», який набрав чинності 03 травня 2019 року.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 черв. 2019 18:23

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00711942
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 30602, Хмельницька область, Теофіполь, вул.Небесної Сотні, 63
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шафінська Лариса Андріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380384420024
E-mail:
Факс:
+380384420024

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Легковий автомобіль RENAULT DUSTER ZEN 1.6 (115 hp) MT 5 4х2 або еквівалент

Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 30602, Хмельницька область, Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 63

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 черв. 2019 15:02
Документи закупівлі 7 черв. 2019 14:36
Документи закупівлі 7 черв. 2019 14:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
450 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Теофіпольська районна державна лікарня ветеринарної медицини

Вас може зацікавити

Ім'я:
Процик Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380674473114 ЄДРПОУ:
34334305

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

450 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тарасова Тетяна Геннадіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:
+380462652550
ЄДРПОУ:
38590042

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

516 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
ТАРАСОВА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: 380978001140 ЄДРПОУ:
03363720

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

409 446,59 грн без ПДВ

Дивитись