Послуги з ремонту лінійного обладнання моторвагонного рухомого складу (послуги з ремонту приводного силового модуля Power Pack).

детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти

Services for the repair of a motorized wagon warehouse (service for the repair of a Power Pack drive power module).

See more details in the tender documents

Очікувана вартість

8 715 588,00 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 31 трав. 2019 15:28

до 1 лип. 2019 10:00

Прекваліфікація

з 1 лип. 2019 10:03

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
31 трав. 2019 15:28 – 1 лип. 2019 10:00
Період уточнень:
31 трав. 2019 15:28 – 21 черв. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
1 лип. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
31 трав. 2019 15:28 – 27 черв. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
20 черв. 2019 16:43

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081200
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Салій Надія Миколаївна (Saliy Nadezhda )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(048)727-14-30
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Недошитко Ростислав Мирославович (Nedoshitko Rostislav)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(048) 727-16-03
E-mail:
Факс:
(048) 727-17-48

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з ремонту приводного силового модуля Power Pack. Джерело фінансування – власні кошти

Services for the repair of a Power Pack drive power module.

Код ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги

Кількість:

1 од.

Період доставки:

19 серп. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 трав. 2019 15:26
Електронний підпис 31 трав. 2019 15:26
Не вказано 31 трав. 2019 15:25
Не вказано 31 трав. 2019 15:25
Не вказано 20 черв. 2019 16:43
Не вказано 31 трав. 2019 15:25
Не вказано 31 трав. 2019 15:25

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
8 715 588,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
43 577,94 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
44 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Ім'я:
Совгір Марина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380443399440 Факс:
+380482304716
ЄДРПОУ:
38381406

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лип. 2019 09:33
Цінова пропозиція 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Технічні специфікації 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 черв. 2019 15:57

Статус:

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

Послуга з ремонту силової установки POWER PACK з двигуном MTU 6R 183 та гідропередачею VOITH T211 рейкового автобуса 620М
Послуга з ремонту силової установки POWER PACK з двигуном MTU 6R 183 та гідропередачею VOITH T211 рейкового автобуса 620М
Ім'я:
Латиш Сергій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 ЄДРПОУ:
00480247
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 700 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з капітального ремонту дрезини ДГКу №3777. ДК 021:2015-50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги.
Послуги з капітального ремонту дрезини ДГКу №3777. ДК 021:2015-50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги.
Ім'я:
Шаповал Олександр Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:
40081200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 875 000,00 грн без ПДВ

Дивитись