комплект гімнастичного інвентарю
Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет
з 22 трав. 2019 11:21
до 7 черв. 2019 10:00
з 10 черв. 2019 14:01
до 10 черв. 2019 14:28
з 10 черв. 2019 14:28
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінити відкриті торги на закупівлю: “ДК 021:2015 - 37420000-8 - гімнастичний інвентар (комплект гімнастичного інвентарю)” (ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-22-000615-a) відповідно до ч.1 ст.31 Закону.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 черв. 2019 13:41 | |
| Не вказано | 13 черв. 2019 13:39 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
комплект гімнастичного інвентарю
Код ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
|
Кількість: 1 комплект |
Період доставки:
до 31 лип. 2019
|
Місце доставки: Україна, 49054, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Михайла Драгоманова, 64 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 трав. 2019 11:22 | |
| Не вказано | 22 трав. 2019 11:21 | |
| Документи закупівлі | 22 трав. 2019 11:21 | |
| Не вказано | 10 черв. 2019 14:28 | |
| Не вказано | 10 черв. 2019 14:28 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 6 черв. 2019 20:45 |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Електронний підпис | 6 черв. 2019 20:45 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 20:43 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 10 черв. 2019 14:28 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 | |
| Підтвердження відповідності | 6 черв. 2019 14:48 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 черв. 2019 22:21 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Електронний підпис | 5 черв. 2019 22:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 черв. 2019 19:05 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПОРТ-ДНІПРО" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
811 142,50 грн без ПДВ
Дивитись