Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37420000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-012423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДрабина стінова (шведська стінка)
Оголошено4 вер. 16:23
Прийом пропозицій10 вер. 10:00 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-010309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТатамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар) (3637)
Оголошено3 вер. 15:10
Прийом пропозицій3 вер. 15:10 – 23 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний комплекс (зі встановленням)
Оголошено1 вер. 10:23
Прийом пропозицій1 вер. 10:23 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоперечина гімнастична тренувальна з одинарним натягом
Ім'я:Ільчук Олена АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382651508 Факс:+380382651508Веб сайт: ЄДРПОУ:22766553Оголошено28 серп. 17:25
Прийом пропозицій28 серп. 17:25 – 7 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-04-010123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (палка гімнастична тренувальна 80 cм, набір стрічок-еспандерів для вправ Adidas ADTB-10604, набір стрічок-еспандерів для вправ Zipro Mini Band 3 шт, килимок для вправ inSPORTline EVA 173 x 60 см, обруч цільний гімнастичний пластиковий SPPlaneta 65 см)
Очікувана вартість6 085,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнаряддя для вправ та рівновагу
Ім'я:Вікторія АгурєєваE-mail: [email protected] Телефон: 380508636089,380679898175 ЄДРПОУ:37899872Очікувана вартість9 461,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37420000-8 Гімнастичний інвентар
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаремати
Очікувана вартість2 953,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість19 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтінка гімнастична
Очікувана вартість18 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичні лави, спортивні лави для роздягання 2 м, спортивні лави для роздягання 3 м
Ім'я:Андріана ТуховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380972243830 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062205Очікувана вартість60 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичні мати (ДК 021:2015 - 37421000-5) Мати татамі
Очікувана вартість28 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалки гімнастичні
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистільці для гімнастики з ручками
Ім'я:Гартман Наталія ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380950049675 ЄДРПОУ:43652440Очікувана вартість83 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтанок хореографічний
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-08-31-004734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичні лави, спортивні лави для роздягання 2 м, спортивні лави для роздягання 3 м
Ім'я:Андріана ТуховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380972243830 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062205Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГімнастичний інвентар
Ім'я:Тетяна СалаходіноваE-mail: [email protected] Телефон: +380666203816 Веб сайт: ЄДРПОУ:37522155Очікувана вартість46 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобруч
Очікувана вартість2 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для КПНЗ «ДЮСШ»
Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ"яч для фітнесу, 50шт., медбол, 3кг, 10 шт., медбол, 5кг, 10 шт.
Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro