Легкові автомобілі (легковий автомобіль RENAULT LOGAN LIFE+ або еквівалент)

Очікувана вартість

300 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 трав. 2019 10:35

до 27 трав. 2019 00:00

Аукціон

з 27 трав. 2019 12:41

до 27 трав. 2019 13:02

Кваліфікація

з 27 трав. 2019 13:02

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 трав. 2019 10:35 – 27 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
27 трав. 2019 12:41 – 27 трав. 2019 13:02
Період уточнень:
8 трав. 2019 10:35 – 17 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 трав. 2019 00:00
Оскарження умов тендера:
8 трав. 2019 10:35 – 23 трав. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 трав. 2019 10:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

При проведенні процедури відкритих торгів на закупівлю Легкові автомобілі (легковий автомобіль RENAULT LOGAN LIFE+ або еквівалент) – за кодом ДК 021-2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» в момент проведення аукціону жоден із суб’єктів господарської діяльності (учасників аукціону) не понизив первинну ціну згідно кроку пониження, що оприлюднено на електронному майданчику, як це вимагається ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Згідно даної статті, Учасник аукціону може понизити ціну своєї пропозиції не менше, ніж на один крок від своєї попередньої ціни. При цьому, мінімальний крок для пониження ціни визначається Замовником. Тобто, Замовник обов’язково повинен зазначати розмір мінімального кроку пониження ціни під час проведення аукціону в оголошенні про проведення процедури закупівлі, який має виражатись у відсотках або грошових одиницях. Це свідчить про відсутність під час аукціону конкуренції та змагальності між учасниками, а отже спотворює результат, порушує тим самим наше право як замовника на отримання найбільш ефективного для нас результату, який досягається у зв’язку з наявністю лише справжньої конкуренції і може призвести до порушень положень ст.5-6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 року №2210-ІІІ,.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 трав. 2019 09:52

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40112207
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69035, Запорізька область, Запоріжжя, Незалежної України 57
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чоботенко Андрій Сергійович
Володіння мовою:
Телефон:
380612243010
E-mail:
Факс:
224-30-11

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Легкові автомобілі (легковий автомобіль RENAULT LOGAN LIFE+ або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 Одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 69035, Запорізька область, Запоріжжя, Незалежної України 57

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 трав. 2019 10:36
Не вказано 27 трав. 2019 13:02
Не вказано 27 трав. 2019 13:02
Документи закупівлі 8 трав. 2019 10:35

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
300 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Мирошниченко Іван
E-mail: [email protected] Телефон: +380666406225 ЄДРПОУ:
31533653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28
Не вказано 20 трав. 2019 15:28

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 27 трав. 2019 13:02

Пропозиція

299 900,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Олександр Шульга
E-mail: [email protected] Телефон: +380677192832,+380675440403 ЄДРПОУ:
35807622

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 24 трав. 2019 17:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Технічні специфікації 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Технічні специфікації 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Електронний підпис 24 трав. 2019 17:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35
Цінова пропозиція 24 трав. 2019 17:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 трав. 2019 17:35

Пропозиція

300 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональний сервісний центр МВС в Запорізькій області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро КОВАЛЬ
E-mail: [email protected] Телефон: +380567565208 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108866
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

507 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Вживаний вантажний мікроавтобус / малотоннажний фургон (Mercedes-Benz Vito вантажний або еквівалент)
Вживаний вантажний мікроавтобус / малотоннажний фургон (Mercedes-Benz Vito вантажний або еквівалент)
Ім'я:
Людмила Янковська
E-mail: [email protected] Телефон: +380961560435 ЄДРПОУ:
32844090

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

375 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Автомобіль спеціалізованого призначення (пасажирський мікроавтобус, б/в) Volkswagen Transporter T4 або еквівалент
Автомобіль спеціалізованого призначення (пасажирський мікроавтобус, б/в) Volkswagen Transporter T4 або еквівалент
Ім'я:
Сергій Мельник
E-mail: [email protected] Телефон: +380976254962 ЄДРПОУ:
03355910

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

375 000,00 грн без ПДВ

Дивитись