Послуги з охорони об'єктів комунальної власності, підтримка громадського порядку на території населеного пункту в с.Гатне Києво-Святошинського району Київської області

Очікувана вартість

1 500 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 4 бер. 2019 17:13

до 20 бер. 2019 17:18

Аукціон

з 21 бер. 2019 15:14

до 21 бер. 2019 15:47

Кваліфікація

з 21 бер. 2019 15:47

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
4 бер. 2019 17:13 – 20 бер. 2019 17:18
Початок аукціону:
21 бер. 2019 15:14 – 21 бер. 2019 15:47
Період уточнень:
4 бер. 2019 17:13 – 10 бер. 2019 17:18
Відповіді на питання до:
20 бер. 2019 17:18
Оскарження умов тендера:
4 бер. 2019 17:13 – 16 бер. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 бер. 2019 17:18

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Станом на 21.06.2019 року рішення щодо визначення переможця торгів по даній закупівлі Тендерним комітетом не прийнято, а строк розгляду тендерної пропозиції ПП «КОМСЕРВІС-БЕЗПЕКА» вже минув. Оскільки зазначене порушення неможливо усунути, керуючись абзацом 3 ч. 1 ст. 31 Закону України „Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 р. № 922-VIІІ торги на закупівлю за процедурою „Відкриті торги” предмету закупівлі ДК 021:2015 - 75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з охорони об'єктів комунальної власності, підтримка громадського порядку на території населеного пункту в с.Гатне Києво-Святошинського району Київської області) мають бути відмінені.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 черв. 2019 14:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04358508
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 08160, Київська область, село Гатне, 08160, Київська область, Києво-Святошинський район, с.Гатне, вул. Київська. 138.
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Півкач Аліна Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380442510006
E-mail:
Факс:
+380442510006

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 - 75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з охорони об'єктів комунальної власності, підтримка громадського порядку на території населеного пункту в с.Гатне Києво-Святошинського району Київської області)

Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 08160, Київська область, с. Гатне, вул. Київська, 138, вул. Л. Українки

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 бер. 2019 17:18
Документи закупівлі 4 бер. 2019 17:14
Не вказано 21 бер. 2019 15:47
Не вказано 21 бер. 2019 15:47

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 500 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Осіпов Олег Леонідович
E-mail: [email protected] Телефон: +380994214228 ЄДРПОУ:
41373112

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 бер. 2019 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Підтвердження відповідності 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Електронний підпис 20 бер. 2019 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 16:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 16:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 16:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 16:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 16:54
Підтвердження відповідності 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 16:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Технічні специфікації 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 16:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Технічні специфікації 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 16:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Підтвердження відповідності 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07
Підтвердження відповідності 20 бер. 2019 14:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 14:07

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 14 трав. 2019 12:34
Ліцензія 14 трав. 2019 12:36
Електронний підпис 14 трав. 2019 12:37

Пропозиція

800 000,00 грн без ПДВ

Статус

дискваліфіковано
без залучення субпідрядника
Ім'я:
Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380445813426 ЄДРПОУ:
35900097

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 бер. 2019 15:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Цінова пропозиція 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Електронний підпис 18 бер. 2019 15:46
Електронний підпис 18 бер. 2019 15:46
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 бер. 2019 15:36
Технічні специфікації 18 бер. 2019 15:36

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 14 трав. 2019 12:41
Витяг з реєстру 14 трав. 2019 12:37

Пропозиція

909 480,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Бондар Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674877876 Факс:
+380442420532
Веб сайт: ЄДРПОУ:
36567179

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Цінова пропозиція 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51
Технічні специфікації 20 бер. 2019 16:51

Пропозиція

1 197 600,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ "ЛЕГІОН-КИЇВ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380953950314 ЄДРПОУ:
34604145

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 бер. 2019 11:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Технічні специфікації 20 бер. 2019 11:41
Технічні специфікації 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Технічні специфікації 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Технічні специфікації 20 бер. 2019 11:41
Електронний підпис 20 бер. 2019 11:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Цінова пропозиція 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Технічні специфікації 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Технічні специфікації 20 бер. 2019 11:41
Технічні специфікації 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Технічні специфікації 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 бер. 2019 11:41

Пропозиція

1 351 680,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду
субпідрядники не залучаються

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Гатненська сільська рада