Послуги з організації шкільного харчування

Очікувана вартість

260 947,50 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Технічне порушення допущене при публікації повідомлення про намір укласти договір по переговорній процедурі закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 січ. 2019 19:02
Електронний підпис 25 січ. 2019 19:02

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22060250
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 11700, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Гоголя, буд. 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Андріївна Зароднюк
Володіння мовою:
Телефон:
+380935051579
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації шкільного харчування

Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 11700, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, вулиця Гоголя, будинок 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 січ. 2019 18:11

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
260 947,50 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Войцехівський Олег Валерійович
Телефон: +380687396891 ЄДРПОУ:
3156125512

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 січ. 2019 18:16
Протокол розгляду 25 січ. 2019 18:15

Пропозиція

260 947,50 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 9 МІСТА НОВОГРАДА-ВОЛИНСЬКОГО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Ім'я:
Олена Потапенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

143 365,20 грн без ПДВ

Дивитись
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Ім'я:
Світлана МОЛЧАНОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

191 153,60 грн без ПДВ

Дивитись
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Ім'я:
Світлана МОЛЧАНОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

274 783,30 грн без ПДВ

Дивитись