Послуги з підвозу учнів дорожнім транспортом за розкладом
ДК 021:2015, 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів; (Послуги з підвозу учнів дорожнім транспортом за розкладом). Процедура закупівлі – відкриті торги
Процедура закупівлі – відкриті торги на 2019 рік, що оголошена згідно
з 19 груд. 2018 14:55
до 4 січ. 2019 00:00
з 4 січ. 2019 13:24
до 4 січ. 2019 13:45
з 4 січ. 2019 13:45
до 8 січ. 2019 17:31
з 8 січ. 2019 17:31
до 21 січ. 2019 15:25
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з підвозу учнів дорожнім транспортом за розкладом
Код ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
|
Кількість: 1 посл. |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 груд. 2018 14:52 | |
| Не вказано | 4 січ. 2019 13:45 | |
| Не вказано | 4 січ. 2019 13:45 | |
|
|
||
| Не вказано | 19 груд. 2018 14:52 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Не вказано | 10 січ. 2019 23:32 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2019 21:15 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 січ. 2019 17:30 | |
| Витяг з реєстру | 4 січ. 2019 13:45 | |
| Електронний підпис | 8 січ. 2019 17:30 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 21 січ. 2019 15:24 | |
| Електронний підпис | 21 січ. 2019 15:25 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 16:17 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
483 333,33 грн без ПДВ
Дивитись701 333,33 грн без ПДВ
Дивитись854 000,00 грн без ПДВ
Дивитись