Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони правопорядку та громадського порядку)
Дана закупівля проводиться на очукувану вартість на 2019 рік.
з 13 груд. 2018 15:41
до 30 груд. 2018 17:00
з 2 січ. 2019 14:03
до 2 січ. 2019 14:30
з 2 січ. 2019 14:30
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінено відкриті торги на закупівлю послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони правопорядку та громадського порядку) Код ДК 021:2015 – 75240000-0, на підставі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі»)
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 січ. 2019 16:49 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (послуги з охорони правопорядку та громадського порядку)
Код ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
|
Кількість: 8 760 людино-год. |
Період доставки:
14 січ. 2019 – 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 69005, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул.Перемоги, буд. 80, 1-й поверх травматологічного корпусу лікарні в приймальному відділенні лікарні |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 груд. 2018 15:59 | |
| Не вказано | 2 січ. 2019 14:30 | |
| Не вказано | 2 січ. 2019 14:30 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 13 груд. 2018 15:42 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Не вказано | 10 січ. 2019 10:25 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 | |
| Технічні специфікації | 29 груд. 2018 13:10 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 січ. 2019 18:25 | |
| Витяг з реєстру | 2 січ. 2019 14:31 | |
| Не вказано | 11 січ. 2019 18:23 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 26 груд. 2018 17:05 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2018 17:03 | |
| Цінова пропозиція | 26 груд. 2018 17:03 | |
| Підтвердження відповідності | 26 груд. 2018 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2018 17:03 | |
| Підтвердження відповідності | 26 груд. 2018 17:03 | |
| Підтвердження відповідності | 26 груд. 2018 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2018 17:03 | |
| Не вказано | 14 січ. 2019 10:17 | |
| Електронний підпис | 26 груд. 2018 17:05 | |
| Електронний підпис | 26 груд. 2018 17:05 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 26 груд. 2018 17:03 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 11 січ. 2019 18:25 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 26 груд. 2018 13:47 | |
| Цінова пропозиція | 26 груд. 2018 13:47 | |
| Підтвердження відповідності | 26 груд. 2018 13:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2018 13:47 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя»Вас може зацікавити
457 037,00 грн без ПДВ
Дивитись350 213,00 грн без ПДВ
Дивитись